Fryzury rude na jesień 2012

Szukasz inspiracji? Zobacz przegląd rudych fryzur z wybiegów światowych stolic mody, niezależnie od tego, czy twój kolor włosów jest naturalny czy farbowany.
fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/Akris/ Julien David

Długie

Zdecydowanym hitem na pokazach sezonu jesień zima 2012 są długie rude włosy z przedziałkiem na środku głowy. Na taką stylizację zdecydowali się projektanci marki Akris oraz Julien David.

fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/ Cynthia Rowley/ Limi Feu

Loki i fale

Co zrobić, jeśli masz naturalnie kręcone włosy? Zdecydowanie wybierz krótsze cięcia sięgające brody, podobne do tych z pokazów Cynthii Rowley czy Limi Feu. Dzięki temu twoje rude włosy nabiorą dodatkowej objętości.

fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/ Guy Laroche/ Carmen Marc Valvo

Gładko zaczesane

Jeśli lubisz prostotę, z pewnością przypadną ci do gustu fryzury z pokazów Guya Laroche i Carmen Marc Valvo. Gładko zaczesane rude włosy z przedziałkiem z boku będą idealne na elegancki kolacje i formalne spotkania.

fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/ Dennis Basso/ Fulguni&Shane Peacock

Kucyk

Na pokazach jesiennych kolekcji nie zabrakło kucyków, tych klasycznych jak u Fulguni&Shane Peacock, ale także niższych, z rudymi włosami zaczesanymi na bok, jak u Dennisa Basso.

fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/ Naeem Khan/ Véronique Leroy

Upięcie

Modelki na pokazie Naeem Khan uczesano w niski koczek z przedziałkiem na środku głowy. Véronique Leroy postawiła natomiast na niedbałe upięcie z rudymi włosami zaczesanymi na bok.

fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/ Jean-Paul Lespagnard / Tsumori Chisato

Do tyłu

Częstym motywem na jesiennych wybiegach były włosy zaczesane do tyłu, jak u Jeana Paula Lespagnarda. Bardziej ekstrawagancka propozycja z rudym irokezem i pofarbowanymi na niebiesko bokami pojawiła się na pokazie Tsumori Chisato.

fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 fryzury rude na sezon jesień zima 2012/13 Fot. Mondadori/ Limi Feu

Krótkie

Na pokazach jesiennych kolekcji nie zabrakło propozycji dla kobiet z krótkimi, rudymi włosami. Fryzurę na chłopczycę z prostą grzywką znajdziesz na wybiegu Limi Feu.

Więcej o: