Piękna Olivia Palermo pozuje dla "InStyle" i zdradza, co będzie głównym trendem nowego sezonu [ZDJĘCIA]

Olivia Palermo lubi ubierać się dla siebie, nie dla innych. Dowiedz się, co będzie nosiła jesienią i już teraz zaopatrz się w najnowsze trendy!
Olivia Palermo Olivia Palermo InStyle

Barokowa księżniczka

Ulubienica blogerek i fanek mody na całym świecie - piękna fashionistka Olivia Palermo - jest gwiazdą październikowego numeru brytyjskiego "InStyle". Jak na ikonę dobrego stylu przystało, w sesji Palermo pozuje tylko w rzeczach najlepszych marek. My oczywiście od razu zakochaliśmy się w barokowej sukience z kwiatowym wzorem od Dolce & Gabbana, bo po prostu uwielbiamy jesienno-zimową kolekcję tej włoskiej marki:

Ready to wear Fall Winter 2012 Dolce e Gabbana Milan February 2012  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELIN

Zachwyciły nas też wysokie jasne szpilki zdobione maleńkimi różyczkami - urocze! Kwiaty, tak modne w nadchodzącym sezonie, to zresztą stały motyw sesji Palermo.

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Olivia Palermo Olivia Palermo InStyle

Strojnisia

W towarzyszącym sesji wywiadzie, Olivia wyznaje m.in., że nigdy nie chciałaby być porównywana do Kim Kardashian. Zaznacza, że ich kariery nie mają ze sobą nic wspólnego, różne są też ich pojęcia dobrego stylu. Obie mają jednak obsesję idealnego wyglądu.

"Nie ukrywam, że lubię wychodzić z domu mając poczucie, że moja stylizacja jest pełna, skończona i udana. Nie ma znaczenia, czy ktoś czeka na mnie na dole, czy nie. Robię to dla siebie, naprawdę lubię stroić się tylko i wyłącznie dla mnie, a nie dla innych" - mówi szczerze Palermo.

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Olivia Palermo Olivia Palermo InStyle

Obywatelka świata

Choć w USA mówią o nie "księżniczka Park Avenue", Olivia Palermo woli myśleć o sobie jak o obywatelce świata. "Owszem - podkreśla - Nowy Jork zawsze pozostanie moim domem, ale razem z moim narzeczonym marzymy też o apartamencie w Londynie". Gwiazda wspomina również, że kiedyś, gdy mieszkała we Francji, miała mały apartament tuż nad sklepem z marcepanowymi ciasteczkami. "Wtedy trochę się zaokrągliłam - po prostu nie mogłam się oprzeć tym przysmakom!" - wyznaje.

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Olivia Palermo Olivia Palermo InStyle

Zoom na kwiaty

Olivia wyznaje "InStyle", że nic nie daje jej większego szczęścia niż zobaczenie młodej dziewczyny wystylizowanej na jej podobieństwo. "Kocham moich fanów całym sercem również dlatego, że widzę, jak wielki wywieram na nich wpływ. To cudowne!" - cieszy się gwiazda. W sesji nie bez powodu pojawia się tyle kwiatów. "Kwiatowe wzory będą prawdziwym hitem jesieni - przewiduje Palermo. - Widziałyśmy je już na wiosennych wybiegach, ale jesienią powrócą odmienione, niemal zupełnie inne. To miłe odświeżenie."

Jak oceniacie sesję gwiazdy dla "InStyle"? Piszcie w komentarzach!

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Więcej o: