Modowe newsy tygodnia - czym świat mody zaskoczył?

Rozpoczął się tydzień mody w Nowym Jorku a Vogue po raz czwarty zorganizował Fashion Night Out. Co jeszcze wydarzyło się w modowym światku? Możecie sprawdzić to u nas!
newsy tygodnia newsy tygodnia mat.prasowe/ east news

Anna Jagodzińska wraca do gry

Po dwóch latach przerwy polska modelka postanowiła wrócić na światowe wybiegi. Pierwsze co zrobiła to, zmieniła reprezentujące ją agencje. W Londynie Premiere zamieniała na Elite, a w Nowym Jorku reprezentuje ją teraz agencja Women. Trzymamy kciuki za come back Ani i z niecierpliwością czekamy na jej ponowne sukcesy.

newsy tygodnia newsy tygodnia mat.prasowe/ east news

Karlie Kloss rozstała się z Next

Również jedno z najgorętszych nazwisk w modelingu, amerykańska modelka Karlie Kloss, postanowiła rozstać się z obecnie reprezentującą ją w Stanach agencją Next oraz St. Louis i związać się z IMG Models. Powód nieznany. Ale mniemamy, że może chodzić o niefartowne drugie miejsce jakie Karlie zajęła w najnowszym rankingu portalu models.com, przegrywając z Joan Smalls.

newsy tygodnia newsy tygodnia mat.prasowe/ east news

Stefano Pilati

Były dyrektor kreatywny YSL, Stefano Pilati wraca do Mediolanu, gdzie od 1 stycznia 2013 roku obejmie stanowisko dyrektora kreatywnego Ermenegildo Zegna. We włoskim domu mody będzie odpowiedzialny za całą męską linię oraz będzie nadzorował powstawanie damskich kolekcji. Pierwsze efekty pracy będziemy mogły zobaczyć w czerwcu 2013 roku.

newsy tygodnia newsy tygodnia mat.prasowe/ east news

CR Fashion Book

W sieci pojawiły się również dwa zdjęcia, jakie ostatecznie znajdą się na okładkach pierwszego numeru długo wyczekiwanego CR Fashion Book. Była naczelna francuskiego Vogue postawiła na budzącą kontrowersję Kate Upton oraz na małą, słodką dziewczynkę z uszami króliczka. Pierwszy numer zatytułowany Rebirth i do tego właśnie nawiązują zdjęcia okładkowe, które wykonane zostały przez Bruce?a Webera, ulubionego fotografa Carine.

newsy tygodnia newsy tygodnia mat.prasowe/ east news

Nowy magazyn Dior

Dior zapowiedział zmiany, które powoli realizuje. Najpierw odświeżenie marki poprzez zatrudnienie Rafa Simonsa na stanowisku dyrektora kreatywnego, a teraz powstanie nowego, drukowanego magazynu. Czasopismo pojawiać ma się dwa razy do roku we wrześniu i marcu i obejmować 110 stron. Na okładce premierowego numeru pojawiła się Marion Cotillard, muza i ambasadorka paryskiego domu mody. Ukazywać ma się w czterech językach: francuskim, angielskim, niemieckim i chińskim.

FreeFormFestival FreeFormFestival mat.prasowe

Free Form Festival & Grolsch T-shirt 2012

Znamy już wycięskie projekty t- shirtów na Free Form Festival.  Głosami internautów pierwsze i trzecie miejsce zajęły projekty Piotra Sałygi, na drugiej pozycji uplasował się T-shirt Justyny Frąckiewicz.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Moliera2.com

Wszystkie miłośniczki takich marek jak: Valentino, Christian Louboutin, Balmain, czy Isabel Marant ucieszy ta wiadomość. Od 1 września luksusowy butik Moliera2 uruchomił sklep on-line. Zamówienia realizowane są w ciągu 24h, a za przesyłkę nie jest pobierana opłata.

Więcej o: