Ślub Oli Kwaśniewskiej - tylko potwierdzone informacje. Dowiedz się, co się szykuje!

Rozmawialiśmy z menedżerką Oli Kwaśniewskiej na temat tego, co rzeczywiście będzie się działo na ślubie Oli oraz w czym faktycznie wystąpi przed ołtarzem. Oto, co udało nam się ustalić.

Przedślubny stres? Raczej radosne oczekiwanie!

Mimo że ślub to numer drugi na liście najbardziej stresujących momentów w życiu każdego człowieka, Ola Kwaśniewska i Kuba Badach czekają na tę chwilę z niecierpliwością i są bardzo pozytywnie nastawieni do tego, co ich za chwilę czeka. "Są bardzo szczęśliwi, nie mogą się już doczekać - powiedziała nam menedżerka Kwaśniewskiej, Małgorzata Herde. - Nie chcieli uciekać, chować się, dlatego nie wyjechali za granicę i pobiorą się właśnie w Polsce. Mają jednak nadzieję, że nikt i nic nie zakłóci im tej wyjątkowej uroczystości" - dodała. My też chcemy w to wierzyć, jednak zamieszanie wokół ślubu Oli jest ogromne! Podobno dziennikarze i fotoreporterzy występowali nawet o akredytacje na to wydarzenie... No cóż, nie codziennie przecież możemy obserwować "prezydentównę" - jak niektórzy mówią o Oli - wypowiadającą sakramentalne "tak". Ufamy, że wszystko przebiegnie dokładnie tak, jak Ola to sobie zaplanowała. A co dokładnie ma w planach?

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Suknia Ślubna? Absolutnie wyjątkowa!

Okazuje się, że suknię ślubną Oli rzeczywiście zaprojektuje Sabrina Pilewicz. Już od kilku lat Ola występuje na czerwonym dywanie ze skórzanymi torebkami jej projektu i bardzo ją ceni. W mediach pojawiły się informacje, że kreacja Kwaśniewskiej będzie wzorowana na tzw. sukni narodowej, w jakiej Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz reprezentowała Polskę w Brazylii. "Nic bardziej mylnego - dementuje Herde. - Suknia Oli będzie absolutnie wyjątkowa, niepowtarzalna. To autorski projekt, wynik wspólnej wizji Oli i Sabriny. Będzie wspaniała i zgodna z charakterem Oli - podkreśla. - Na prośbę państwa młodych nie mogę jednak zdradzić żadnych ważniejszych szczegółów dotyczących ich ślubnych strojów" - kończy. A my te prośbę szanujemy i nie wnikamy. Na zdjęciu poniżej (i w kolażu na górze) Ola z torbą od Pilewicz:

pokaz, Maciej Zień, ola kwaśniewska

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Niesprawdzone informacje

W najnowszym wydaniu magazynu "Newsweek" ukazał się obszerny materiał na temat rzekomych przygotowań do ślubu Oli Kwaśniewskiej. "Większość tych informacji została niestety wyssana z palca - komentuje Małgorzata Herde. - Proszę się tymi doniesieniami nie sugerować". Wiadomo, że niezgodne z prawdą są m.in. informacje o konfiskowaniu przez obsługę ślubu i wesela telefonów komórkowych gości, a także o zamówieniu na uroczystość specjalnego rodzaju piwa. Pytanie tylko, skąd "Newsweek" wziął te "newsy"? Chyba z księżyca...

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Ola Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska, Jolanta Kwaśniewska. KAPIF

Matka panny młodej

Jolanta Kwaśniewska, mama Oli, podobno bardzo przeżywa sobotnią uroczystość. "Z drugiej strony jest też w swoim żywiole - śmieje się Herde. - Pani Jola uwielbia bowiem organizację imprez, zna się na tym jak nikt inny i jest prawą ręką Oli jeśli chodzi o dopięcie wszelkich szczegółów." Podobno Ola konsultowała z mamą większość swoich pomysłów, a pani Kwaśniewska zawsze służyła jej cenną radą i wieloletnim doświadczeniem. Tak jak Ola i Kuba, Jolanta Kwaśniewska również liczy godziny do tego jakże ważnego wydarzenia. Jak widać, ekscytacja udziela się całej rodzinie Kwaśniewskich, a także całej Polsce!

NZ. Jolanta Kwasniewska, Aleksandra Kwasniewska, Aleksander Kwasniewski   20-lat Grupy Trip, Hotel Ossa Congress & Spa, Ossa k. Rawy Mazowieckiej, 08.05.2010,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach Ola Kwaśniewska i Kuba Badach Kolaż Lula.pl

To już za chwilę!

Bez względu na to, że Ola jest córką byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, oraz że jest gwiazdą radia i telewizji, chce, by była to przede wszystkim intymna rodzinna uroczystość. "Dlatego nie podawała dziennikarzom żadnych informacji - ani na temat samej imprezy, ani swojej sukni - mówi menedżerka Kwaśniewskiej. - Jednak i bez tego w sieci pojawiły się tysiące doniesień na temat ślubu i wesela. W niektórych artykułach cytowano nawet tzw. znajomych rodziny, podczas gdy Ola wie, że nikt z rodziny i przyjaciół nie kontaktował się z mediami." Mimo wszystko uśmiech nie schodzi z twarzy Oli. Nie ma wątpliwości co do tego, że podejmuje trafną życiową decyzję. Równie szczęśliwy jest też Kuba Badach. Czyżby nauczył się dystansu i życiowego optymizmu od swojej przyszłej żony? Bo Ola Kwaśniewska jest bardzo pozytywną, zawsze radosną osobą. Życzymy jej, by jeszcze więcej radości i szczęścia towarzyszyło jej 22 września, kiedy to odbędzie się ślub. Wszystkiego najlepszego, Olu!

Ola Kwaśniewska

Jak myślicie, to będzie ślub roku?

Więcej o: