Modowe newsy tygodnia: premiery, modowe wydarzenia i kontrowersyjne sesje

Modowe newsy tygodnia, czym zaskoczył nas świat fashion.
Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Warsaw Fashion Weekend

W jesienny weekend 5-6 października w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego, odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend.Tym razem we współpracy z Biurem Radcy Handlowego przy Ambasadzie Szwecji, pod hasłem Swedish Fashion Miracle @ WARSAW FASHION WEEKEND zaprezentowana zostanie triumfująca na świecie moda szwedzka a piątkowy wieczór uświetni również pokaz kolekcji Ani Kuczyńskiej.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

& Other Stories

Nowa marka należąca do H&M, & Other Stories zacznie działać już wiosną przyszłego roku. W tym samym czasie pojawią się w najważniejszych miastach Europy butik oraz uruchomiony zostanie sklep online. marka ma być bardziej ekskluzywana, przez to również droższa a ubrania mają być lepszej jakości niż w popularnej sieciówce.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Kate Upton

Kate Upton coraz bardziej ubrana! Kontrowersyjna modelka znana głównie ze swojego obfitego biustu i rozbieranych sesji, pojawiła się w edytorialu magazynu Jalouse. I to bardziej ubrana niż zazwyczaj. Czyżby modelka obrała nowy kierunek?

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Karlie Kloss

W nowym numerze Numero pojawiła się czarno- biała sesja z udziałem Karlie. Zdjęcia jak zawsze fantastyczne i nie byłoby w sesji nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że bez zgody fotografa zdjęcia obrobione zostały w photoshopie. Magazynowi nie spodbała się zbytnia chudość Karlie oraz wystające żebra i przed publikacją graficy dodali Kloss parę kilo. Fantastyczny przykład hipokryzji!

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Zara App

Kolekcja Zary trafiła do smartfonów i tabletów Samsung. Dzięki temu wszyscy, którzy interesują się modą, mają możliwość za pomocą aplikacji Zara fashion przeglądać najciekawsze propozycje sezonu, robić zakupy i korzystać ze wsparcia działu obsługi klienta Zary. Stało się to możliwe za sprawą współpracy firmy Samsung Electronics z deweloperem Inditex Group.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Dolce & Gabbana

O najnowszej kolekcji Dolce & Gabbana pisałyśmy już całkiem sporo. Najapierw o pokazie a potem o dodatkch jakie znalazły się w kolekcji (tutaj). Obecnie włoski duet musi zajmować się odpieraniem zarzutów o rasistowskie motywy w swojej najnowszej kolekcji. Chodzi głównie o kolczyki i printy na których znajduje się wizerunek Afroamerykanina.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia Zou Corp/ facebook

Zuo Corp

W ten weekend ZUO Corp. po raz pierwszy zaprezentuje w Kontenerze Mody na Pasażu Wiecha swoją nową linię ZUO Corp +. Zdjęcie promujące tydzień ZUO Corp. w kontenerze mody, autorstwa Marii Eriksson przedstawia charakterystycznego modela Ricka Genesta, znanego szerzej pod swoim pseudonimem Zombie Boy.

Więcej o: