Magdalena Frąckowiak - wybierz najlepszą sesję zdjęciową modelki

Dzisiaj swoje 28 urodziny obchodzi jedna z najlepszych polskich modelek - Magdalena Frąckowiak. Zobacz najciekawsze sesje zdjęciowe Magdy i wybierz najlepszą.
a a Knoepfel&Stefana Indlekofer/ models.com/ kolaż lula.pl

Polska piękność

Mówią o niej: "najpiękniejszy towar eksportowy". Możemy się z tym zgodzić, iż Magda to bez wątpienia jedna z najbardziej urokliwych i czarujących kobiet w modelingu. Świadczy o tym choćby fakt, że dołączyła do grona Aniołków Victoria's Secret, a do tej roli firma zatrudnia jedynie modelki o wyjątkowej urodzie. Taka właśnie jest nasza Magda. Smukła blondynka o orzechowych oczach, które magnetyzują spojrzeniem. Jej plastyczna i pełna ekspresji twarz przed obiektywem potrafi pokazywać wszystkie emocje. Gdańszczanka może poszczycić się współpracą z najlepszymi fotografami w branży. A kiedy współpracują ze sobą ludzie, którzy podchodzą do swojej pracy z pasją, tak jak w przypadku naszej modelki, efekty są zazwyczaj zniewalające. Która sesja Magdy podoba ci się najbardziej?

a a fot.Knoepfel&Indlekofer/models.com/kolaż lula.pl

Vogue Paris - czerwiec 2012

W czerwcowym wydaniu Vogue Paris z 2012 roku, Magdalena pozuje na plaży, w hipisowskich i surferskich stylizacjach, które przygotowała Capucine Safyurtlu. Całość utrzymana w iście wakacyjnym klimacie. Autorem sesji był  duet Knoepfel & Indlekofer.

a a fot.Magdalena Luniewska/models.com/kolaż lula.pl

Fashion Magazine - maj 2012

Magdalena Frąckowiak nie potrzebuje zbyt wiele by prezentować się oszałamiająco. Bez makijażu i w naturalnie pofalowanych włosach także nas zachwyca. Piękna, polska sesja naszej modelki, ukazała się w maju 2012 roku w  Fashion Magazine. Frąckowiak stanęła przed obiektywem Magdaleny Luniewskiej. Efekt jest zmysłowy, eteryczny.

a a fot.Knoepfel&Indlekofer/models.com/kolaż lula.pl

Vogue Russia - kwiecień 2012

W tegorocznym, kwietniowym wydaniu rosyjskiego Vogue Frąckowiak stanęła przed obiektywem Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofer'a. Magda zagrała atrakcyjną uwodzicielkę, wszystko utrzymane w hipisowskim stylu, rodem z lat 70.

a a fot.Lachlan Bailey /models.com/kolaż lula.pl

Vogue Paris - kwiecień 2012

W kwietniu 2012 roku w Vogue Paris ukazał się wdzięczny i kobiecy edytorial z Magdą Frąckowiak. Modelka wciela się w rolę współczesnej pin up girl. Efekt sesji, której autorem jest Lachlan Bailey jest bardzo urokliwy.

a a fot.Giampaolo Sgura/models.com/ kolaż lula.pl

Vogue Paris - kwiecień 2012

W kwietniu 2012 roku w Vogue Paris podziwiamy modelkę w udanej sesji Beaute. Magda zachwyca urodą i nienaganną figurą. W tym przypadku nagość została całkowicie pozbawiona wulgaryzmu, jest piękna i sensualna. Autorem sesji jest Giampaolo Sgura.

a a fot.David Roemer /models.com/ kolaż lula.pl

Vogue Mexico - grudzień 2011

W grudniowym wydaniu magazynu Vogue Mexico podziwiamy sesję zdjęciową Magdy, którą wykonał David Roemer, a autorką stylizacji jest Sarah Gore Reeves. Sesja utrzymana jest w klimacie wyrafinowanego luksusu, a zarazem romantyzmu.

a a fot.Knoepfel&Indlekofer/models.com/kolaż lula.pl

Vogue Paris - listopad 2011

W listopadzie 2011 Magda stanęła przed obiektywem Knoepfel & Indlekofer. Czarno-biała sesja ukazała się w Vogue Paris. Magda zdecydowanie magnetyzuje swoim kocim spojrzeniem. Casual'ową stylizację, która skupia uwagę na urodzie modelki, przygotowała Capucine Safyurtlu.

a a fot.Katja Rahlwes/models.com/kolaż lula.pl

Vogue Paris - październik 2011

W październiku 2011 roku w Vogue Paris podziwiamy naszą modelkę, która ubrana w stylu Coco Chanel odgrywa rolę wyrafinowanej kobiety. Za klasyczną czarno-białą stylizację odpowiada Geraldine Saglio, a sesję sfotografowała Katja Rahlwes.

Więcej o: