Śliczna Taylor Swift w "Glamour" - o przyjaźni z Emmą Stone i Seleną Gomez oraz o tym, że bycie gwiazdą nie zawsze jest fajne...

Piosenkarka i aktorka w bardzo dziewczęcym, słodkim, miłym dla oka wydaniu - zobacz kolorowe zdjęcia z sesji Taylor Swift dla "Glamour"!
Taylor Swift Taylor Swift Glamour

Jak Carrie Bradshaw

"To ona powinna zagrać nastoletnią Carrie Bradshaw!" - grzmią fani Taylor Swift na rozmaitych forach internetowych. I szczerze mówiąc...mają trochę racji. Czy to za sprawą bujnych kręconych włosów, czerwonego manicure'u, czy też wspaniałej kreacji godnej bohaterki "Seksu w wielkim mieście", Taylor rzeczywiście mogłaby uchodzić za młodszą siostrę Sarah Jessicki Parker. Ma niewątpliwie ten sam wdzięk i urok osobisty. A w sesji dla listopadowego "Glamour" naprawdę to widać.

Szczegóły stylizacji: top Burberry London, spódnica Christian Dior, pasek Tiffany & Co.

Glamour

Taylor Swift Taylor Swift Glamour

Wcale nie tak różowo...

Z tego, co wiadomo, Taylor Swift raczej o rolę młodej Carrie się nie ubiegała. Jak podkreśla często w wywiadach, czuje się spełniona jako aktorka (grywa na ogół w komediach romantycznych) oraz uznana w USA piosenkarka. Przyznaje jednak, że sława ma też ciemne strony, a życie 22-latki, nawet tak popularnej jak Swift, nie zawsze jest usłane różami. "Wszyscy sądzą, że to, co robię na co dzień to bułka z masłem i że moje życie jest bajką. Cóż, czasem nie jest. Śmieję się, gdy słyszę, jak inni idealizują moją rzeczywistość. Jednak mimo wszystko nie mam zamiaru wychodzić do mediów z naburmuszoną miną i obnosić się z moją tzw. mroczną stroną. To nie byłabym ja" - mówi gwiazda. Na zdjęciu ma na sobie różową sukienkę od Erin Fetherston, pasek vintage, torbę od Marka Crossa i szpilki marki Casadei.

Glamour

Taylor Swift Taylor Swift Glamour

Pani Kennedy...?

Ostatnio dużo mówi się o romansie Taylor Swift z 18-letnim potomkiem rodu Kennedych, Conorem. "Dużo jest teraz wokół tego zamętu, ale ja mam taką zasadę, że nie opowiadam w szczegółach o moim życiu prywatnym - komentuje Taylor. - O tym, co czuję i przez co akurat przechodzę śpiewam zawsze w moich piosenkach. Naprawdę, z moich tekstów można dowiedzieć się o mnie więcej niż z wywiadów, jakich udzielam". Zaraz potem Swift przyznaje jednak, że uwielbia panią Ethel Kennedy, babcię swojego chłopaka. Ethel wyznała bowiem, że bardzo by chciała, aby śliczna Taylor Swift stała się kiedyś częścią klanu Kennedych...

Na zdjęciu gwiazda ma na sobie top i spódnicę od Marca Jacobsa, rękawiczki od L'Wren Scott, pasek od Kate Spade oraz torbę marki Mark Cross.

Taylor Swift Taylor Swift Glamour

Przyjaźń mimo sławy

Taylor przyznaje, że - wbrew temu, co się mówi - przyjaźnie w show-biznesie są możliwe, a nawet mogą trwać latami. Bliska więź łączy ją m.in. z gwiazdami młodego pokolenia Emmą Stone i Seleną Gomez. "Poznałam Emmę kiedy miałam 17 lat, a Selenę rok później. W ostatnich latach życia wiele z dziewczynami dzieliłam, one zawsze stały przy mnie, doświadczałyśmy razem tego, co dobre, i tego, co złe. W tym czasie każda z nich odniosła spektakularny sukces. Jednak kariera żadnej z nas nie stanowi dla nas problemu. Mimo że wszystkie jesteśmy na świeczniku, wciąż jesteśmy ze sobą blisko."

Na zdjęciu Taylor ma na sobie sukienkę w stylu retro od Jill Stuart oraz diamentowo-perłowy naszyjnik od Freda Leightona.

Jak oceniacie sesję gwiazdy dla "Glamour"? Piszcie w komentarzach!

Więcej o: