Modowe newsy tygodnia: nowe miejsca na zakupowej mapie Warszawy i wyjątkowe kolekcje

Nowe projekty, butiki i wspólne przedsięwzięcia. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w ostatnim tygodniu.
Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Butik Bohoboco w Galerii Mokotów

Duet modowy Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek zapraszają już do swojego nowo otwartego butiku w Galerii Mokotów. Do tej pory projekty Bohoboco można było kupić na Mokotowskiej oraz w butiku on-line projektantów. W butiku w galerii znajdziemy projekty z najnowszej kolekcji projektantów, wszystkie doskonale uszyte z wyselekcjonowanych, włoskich tkanin. Oprócz tego dostępne są tu także autorskie akcesoria Bohoboco.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Ralph Lauren na Pl. Trzech Krzyży 3/4

4 Października w luksusowym salonie Plac Trzech Krzyży 3/4  w Warszawie odbyła się prezentacja męskiej i damskiej kolekcji Domu Mody Ralph Lauren. Klienci oraz gwiazdy mogli zobaczyć unikatowe modele sezonu jesień- zima 2012/13. Kolekcję możecie nabyć już teraz w butiku lub też na w sklepie on-line Pl. Trzech Krzyży 3/4

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Carven & Petit Bateau

Takiej współpracy nikt się nie spodziewał. Francuska marka Petit Bateau, którą głównie kojarzyć można z przepięknymi rzeczami dla dzieci stworzyła kolekcję z innym paryskim domem mody Carven. Kolekcja dostępna będzie od 4 grudnia w sklepach Petit Bateau.

Newsy modowe tygodnia Newsy modowe tygodnia mat.prasowe

Tom Ford ma potomka

Tom Ford został ojcem. Projektant i jego życiowy partner w piątek ogłosili światu, że zostali rodzicami ślicznego chłopca. Dziecko przyszło na świat w Los Angeles i dostało imiona Alexander John Buckley Ford. Szczęśliwym tatusiom gratulujemy!

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Bottega Veneta

Bottega Veneta to dom mody z prawie 50-letnią tradycją. Ten wyjątkowy album, wydany na cześć marki, podzielony został na części, z których każda poświęcona jest innej sferze projektów BV. Książka opracowana została przez dyrektora kreatywnego domu mody - Tomasa Maiera. W Polsce album kosztować będzie ok. 312 zł

Newsy modowe tygodnia Newsy modowe tygodnia mat.prasowe

Concept store na Mysiej 3

W ten weekend miało miejsce oficjalne otwarcie nowego miejsca na zakupowej mapie Warszawy- concept store'u Mysia 3. Oprócz dwupiętrowego butiku marki COS znajdziecie tam również butik UEG, Dawida Wolińskiego, robiące furorę fartuszki COOKie oraz sklepik z biżuterią oraz zegarkami Berries&Co.

Newsy modowe tygodnia Newsy modowe tygodnia mat.prasowe

ROMagazine

Na początku miesiąca ruszył nowy projekt, którego autorką jest znana stylistka Różena Opalińska. W pierwszej sesji stworzonej specjalnie do ROMagazine zobaczyć możemy wracającą po krótkiej przerwie Anię Jagodzińską.

Więcej o: