Zabójczo seksowna 37-letnia Charlize Theron w magazynie "Max" [ZDJĘCIA + WYWIAD]

Aktorka pręży się w seksownych pozach i opowiada o urokach macierzyństwa, o chwilowych powrotach do normalności oraz o tym, dlaczego nie została wziętą modelką.
Charlize Theron Charlize Theron MAX

Wrodzony seksapil

Mimo że zbliża się do 40-tki, to wciąż jest piękna, a idealnego ciała mogą jej pozazdrościć dwudziestolatki. Nagrodzona Oscarem Charlize Theron zaprezentowała ostatnio swe wdzięki na łamach włoskiego magazynu "Max". W sesji autorstwa Bruna Dayana wygląda nieziemsko! A ma na sobie tylko bawełniany sweterek oversize. Warto zauważyć, że nie trzeba się wcale obcisnąć i wbić w za małe kreacje, by prezentować się seksownie. Jak widać - mniej znaczy więcej!

 

Lubisz nasz artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Charlize Theron Charlize Theron MAX

Zwykła dziewczyna

Choć na czerwonym dywanie Charlize wygląda zawsze rewelacyjnie, a jej stylizacja i wizaż są dopracowane do perfekcji, gdy tylko wraca do domu, porzuca hollywoodzki glamour i staje się "zwyczajną dziewczyną":

"Gdy tylko przekraczam próg mojego mieszkania, od razu przebieram się w luźne dresy, związuję włosy i karmię psa. Staję się normalną osobą. Robię wszystko to, co każdy, a więc nic specjalnie szczególnego" - mówi gwiazda.

 

Lubisz nasz artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Charlize Theron Charlize Theron MAX

Podbramkowa sytuacja

Ostatnio Charlize Theron zagrała w dwóch dużych produkcjach - filmie "Królewna Śnieżka i Łowca" oraz w "Prmoeteuszu". W pierwszym z nich wystąpiła u boku gwiazdy młodego pokolenia, znanej z sagi "Zmierzch" Kristen Stewart. Wkrótce po premierze produkcji okazało się, że Stewart miała romans z reżyserem filmu, Rupertem Sandersem. Gdy Charlize dowiedziała się o sprawie, była potwornie rozdarta i nie wiedziała, co powinna zrobić. Podczas kręcenia "Królewny Śnieżki i Łowcy" zaprzyjaźniła się bowiem z Kristen, traktowała ją niczym młodszą siostrę, udzielała jej różnych rad, nie tylko dotyczących gry aktorskiej. Z drugiej strony, Theron od dawna pozostaje w bliskich relacjach z żoną Sandersa, modelką Liberty Ross. Chadzają razem na lunch, na zakupy, a czasem spotykają się w gronie przyjaciół. Gwiazda była więc wściekła na Stewart, że postawiła ją w tak niezręcznej sytuacji...

 

Lubisz nasz artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Charlize Theron Charlize Theron MAX

Szczęśliwa sexy mama

W wywiadzie dla magazynu "Max" Charlize Theron nie komentuje jednak skandalu z udziałem Kristen Stewart i Ruperta Sandersa. Opowiada zaś o adopcji i urokach macierzyństwa.

"Zawsze pragnęłam mieć dzieci - podkreśla. - Ostatnio moja mama znalazła list, który napisałam jako ośmiolatka. Prosiłam ją w nim, by zaprowadziła mnie do sierocińca, bym mogła znaleźć sobie brata. Decyzji o zostaniu mamą nie podjęłam pochopnie. Przeciwnie, był to krok bardzo przemyślany i wynikający ze szczerej potrzeby serca. Teraz, gdy trzymam mojego synka w ramionach, zapominam o wszystkim. Nic nie jest wtedy ważne. Staję się przy nim delikatna, pełna miłości, promienna. Macierzyństwo mnie uszczęśliwiło."

Dodajmy, że aktorka wychowuje adoptowanego syna samodzielnie. Obecnie nie jest w związku z żadnym mężczyzną. W codziennych obowiązkach pomaga jej mama.

 

Lubisz nasz artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj.

Charlize Theron Charlize Theron MAX

A mogła byc modelką...

Podczas wywiadu aktorka wytknęła włoskiemu dziennikarzowi, że to właśnie przez Włochów i ustalone przez nich kanony piękna i stylu nie zrobiła kariery jako modelka.

"Włoski świat mody mnie nie chciał. Uświadomiliście mi, że się do tego nie nadaję" - śmieje się Theron. Tym samym jako 18-latka poleciała do Los Angeles, by spróbować swoich sił jako aktorka. Dziś już wiadomo, że była to najwłaściwsza decyzja. Charlize Theron jest jedną z najlepszych, najczęściej nagradzanych i najbogatszych gwiazd Hollywood. Rezygnacja ze światowych wybiegów się opłaciła!

Jak oceniacie sesję aktorki dla magazynu "MAX"? Piszcie w komentarzach!

Więcej o: