Złota okładka, a sesja...sami zobaczcie! Oto Nicole Kidman w zupełnie nowym wydaniu [ZDJĘCIA]

Na okładce magazynu Nicole pozuje w złotej sukni marki Emilio Pucci, zaś sama sesja z udziałem gwiazdy jest bardzo "zmotoryzowana". Ciekawi?
Nicole Kidman Nicole Kidman Harper's Bazaar

Ozłocona

Z okładki listopadowego "Harper's Bazaar" Nicole Kidman spogląda na nas ubrana we wspaniałą złotą suknię prosto z salonu marki Emilio Pucci. Wygląda jak bogini, a do tego jest bardzo trendy - w końcu tej jesieni rządzą burgund i właśnie złoto! Elegancki look Nicole uzupełnia złota biżuteria od Cartiera oraz rozwiane włosy w jasnorudym kolorze. Choć okładka jest spektakularna, to jednak trochę...nudna. Za to sesja autorstwa samego Terry'ego Richardsona jest czymś, czego patrząc tylko na zdjęcie okładkowe nikt by się chyba nie spodziewał...

Nicole Kidman Nicole Kidman Harper's Bazaar

Seksowna

Zjawiskowa Nicole Kidman pozuje na tle wyścigowych samochodów, jest fotografowana na torach, na jakich w USA ścigają się najwięksi śmiałkowie oraz przy tzw. monster-truckach. Jeszcze nigdy wcześniej nie widzieliśmy jej w podobnym entourage'u, a dziwnym trafem bardzo do niego pasuje. Dodajmy, ze Kidman ma na sobie w sesji sukienki takich luksusowych domów mody, jak Missoni, Oscar de la Renta i Versace.

Nicole KidmanHarper's Bazaar

Nicole Kidman Nicole Kidman Harper's Bazaar

Drapieżna

W wywiadzie udzielonemu "Harper's Bazaar" Kidman zdradza m.in. tajniki swojego stylu, nazywanego esencją hollywoodzkiego glamouru.

"Zawsze, gdy wiem, że czeka mnie przejście po czerwonym dywanie, staram się zakładać wygodne suknie. Chcę nie tylko zachwycać wyglądem, ale też czuć się na tyle komfortowo, by móc swobodnie usiąść czy na przykład się ukłonić. Bo muszę przecież spędzić w takiej sukni godziny, a nie tylko tych kilka minut na czerwonym dywanie" - podkreśla gwiazda.

Nicole KidmanHarper's Bazaar

Nicole Kidman Nicole Kidman Harper's Bazaar

Tajemnicza

Ostatnio Nicole Kidman coraz chętniej opowiada o swoim życiu prywatnym, ukochanych córeczkach i mężu, Keithcie Urbanie. To właśnie na ich małżeńskiej relacji skupia się rozmawiając z dziennikarzami "Harper's Bazaar".

"Keith dodał mi mnóstwa pewności siebie po prostu będąc dla mnie dobrym, czułym i rozumiejąc mnie. Otworzył mnie też na próbowanie nowych rzeczy, na które kiedyś byłam zamknięta, rozbudził również moją seksualność" - wyznaje.

Podobno przy Tomie Crusie, swoim poprzednim małżonku, Kidman się dusiła - nie czuła się spełniona ani jako aktorka, ani jako kobieta. U boku Keitha wszystko się zmieniło. Teraz Kidman jest naprawdę szczęśliwa, a na brak ciekawych ról również nie może narzekać.

Nicole KidmanHarper's Bazaar

 

Jak oceniacie sesję? Udała się?

Więcej o: