46-letnia Salma Hayek pozuje topless dla "Harper's Bazaar" - jak ona to robi, że wciąż tak wygląda?! [ZDJĘCIA]

Meksykańska aktorka odsłania piersi dla brytyjskiego "Harper's Bazaar" i jest piękniejsza niż kiedykolwiek.
Salma Hayek Salma Hayek Harper's Bazaar

Ikona seksu

Salma Hayek to prawdziwa seksbomba - nawet teraz, gdy będąc żoną milionera, Francois-Henri Pinaulta, stara się upodobnić do statecznych pań z wyższych sfer i chętnie przywdziewa sukienki koktajlowe od Caroliny Herrery. Bo Hollywood nie zapomniało o Hayek i o jej fantastycznym, rozbudzającym zmysły ciele. Nawet dziś zbliżając się do 50-tki aktorka ma się bowiem czym pochwalić. W sesji dla "Harper's Bazaar" prezentuje się zjawiskowo i nie bez powodu pozuje wyłącznie w czerwieni i czerni, czyli kolorach namiętności.

Salma Hayek Salma Hayek Harper's Bazaar

Najpiękniejszy biust Hollywood

Gwiazda odważyła się nawet zapozować topless - jej piersi uchodzą przecież za jedne z najpiękniejszych w całym Hollywood, choć złośliwi twierdzą, że Hayek trochę je ulepszyła (oczywiście chirurgicznie). I pomyśleć, że Salma Hayek mówi o sobie: "krępa i zaokrąglona". Powtarza to nawet w wywiadzie. A tymczasem jej figura jest marzeniem wielu kobiet na całym świecie.

"Moja waga za chwilę osiągnie górną granicę - skarży się aktorka. - A wszystko dlatego, że nie mogę przestać jeść! Z czerwonego wina też jest mi trudno zrezygnować - jest takie pyszne! A więc, tak, jem, i to jem wszystko, na co mam ochotę: cukier, tłuszcz, owoce, warzywa. I chyba dlatego wyglądam tak, jak wyglądam. Może nie jest to dobre dla wielkiej mody, ale jest świetne dla samopoczucia. A dobre samopoczucie równa się dobry wygląd" - podkreśla Salma.

Harper's Bazaar

Salma Hayek Salma Hayek Harper's Bazaar

Być jak Madonna

Gorąca Salma Hayek przyznaje, że...zazdrości ciała i kondycji Madonnie!

"Owszem, nie ukrywam, że chciałabym kiedyś wyglądać tak jak Madonna - mówi. - Nie dziwię się, że ona tak często się nim chwali. W końcu gdy jesteś po pięćdziesiątce i wkładasz tyle czasu i energii w doskonalenie swojego ciała, to jedynym, co powinieneś zrobić jest dzielenie się nim z resztą świata" - żartuje Salma.

Aktorka zarzeka się, że nigdy nie zrobi sobie botoksu. "Nie mam presji, nie muszę być wiecznie najpiękniejsza i najszczuplejsza" - wyznaje.

Harper's Bazaar

Salma Hayek Salma Hayek Harper's Bazaar

Szczęściara

Salma istnieje w amerykańskim show-biznesie od ponad dwudziestu lat, jednak twierdzi, że kobietom w Hollywood nigdy nie było łatwo. A zwłaszcza kobietom po 40-tce.

"Ja mam to szczęście, że wciąż gram, a propozycje, jakie dostaję, nie są żenujące. Nie dość, że jestem już stara jak na hollywoodzkie normy, to jeszcze mówię z akcentem, jestem mała i pulchniejsza niż najpopularniejsze gwiazdy. A więc, hej, mam chyba farta, co?"

Jak oceniacie sesję Salmy Hayek dla "Harper's Bazaar"? My jesteśmy nią zachwyceni!

Więcej o: