Cudowna Victoria Beckham niczym współczesna Coco Chanel w obiektywie Karla Lagerfelda [ZDJĘCIA]

Victoria Beckham w bieli i czerni, legendarnych kolorach domu mody Chanel, jako muza Karla Lagerfelda.
Victoria Beckham dla ELLE Victoria Beckham dla ELLE Elle France

Sesja okryta tajemnicą

O tej sesji mówiło się już w lipcu, kiedy to Victoria Beckham zamieściła swoje zdjęcia z paryskiego butiku Chanel (przy słynnej 31 Rue Cambon) na portalu Twitter. Zachwycała się wówczas wnętrzami tego wyjątkowego miejsca, a także projektami z najnowszej kolekcji marki. Wówczas świat obiegła też wiadomość, że Posh pojawiła się w Paryżu nie bez powodu - miała bowiem pozować samemu Karlowi Lagerfeldowi. Tak też się stało, a efekty tej jakże stylowej współpracy możemy już podziwiać.

Elle France

Victoria Beckham dla ELLE Victoria Beckham dla ELLE Elle France

Stylowa muza

Choć na okładce francuskiego "Elle" Victoria Beckham wystąpiła - klasycznie - w sukience z kołnierzykiem ze swojej własnej kolekcji, to w sesji ma na sobie przede wszystkim dzieła Chanel, a także takich marek, jak Fendi, Giambattista Valli, Lanvin czy też wspaniałą długą pelerynę rodem z filmów o trzech muszkieterach od Alexandra McQueena:

Elle France

Victoria Beckham dla ELLE Victoria Beckham dla ELLE Elle France

Victoria jak Coco

Oczywiście nie jest zaskoczeniem, że Lagerfeld starał się wykreować Victorię na "nowoczesną" Coco Chanel. Stąd sznury białych perłeł i kobiece żakieciki, a także stroje w kolorach black & white, flagowych barwach marki. Jednak wyrazista osobowość Victorii i jej charakterystyczny styl nie pozwoliły usunąć się w cień - jest więc to bardzo "beckhamowska" wizja legendarnej Chanel.

Elle France

Victoria Beckham dla ELLE Victoria Beckham dla ELLE Elle France

Nie tylko kobieta sukcesu

Pani Beckham przyznaje, że uwielbia współczesny szyk Francuzek oraz że często sama lubi występować w tzw. paryskich stylizacjach.

"Victoria ma wrodzone wyczucie stylu - pochwalił swoją modelkę Karl Lagerfeld. - Doskonale wie, w jakich kreacjach czuje się dobrze, co jej pasuje, a co nie. Odniosła sukces jako piosenkarka, teraz robi zawrotną karierę jako projektantka. Jednak jest nie tylko kobietą sukcesu, jest też wspaniałą matką."

Wiele gwiazd chciałoby, by mistrz Lagerfeld wypowiedział się o nich w tak ciepłych słowach.

Jak oceniacie wspólny projekt Victorii i Karla? Piszcie w komentarzach!

Więcej o: