Selena Gomez Kobietą Roku Glamour! Zobacz słodką i seksowną sesję dziewczyny Justina Biebera [ZDJĘCIA]

Zobacz Selenę Gomez w koktajlowych i wieczorowych sukniach w urodzinowym wydaniu "Glamour".
Selena Gomez Selena Gomez Glamour

20-latka Kobietą Roku

Jak co roku każda edycja magazynu "Glamour" wybiera swoje Kobiety Roku. Jedna z nich dostaje tzw. główną nagrodę, a innym wręczane są statuetki w różnych kategoriach. Dla przypomnienia - w tym roku Kobietą Roku polskiego "Glamour" została Magdalena Mielcarz, rok temu Doda. Według czytelniczek amerykańskiej wersji miesięcznika ten zaszczytny tytuł należał się zaś Selenie Gomez - piosenkarce, aktorce i niespełna dwudziestoletniej dziewczynie Justina Biebera. Na okładce słodka Selena pozuje w białej wydekoltowanej sukni od Zaca Posena, a na kolejnych zdjęciach wygląda jeszcze bardziej seksownie.

Glamour

Selena Gomez Selena Gomez Glamour

Pozory normalności

W rozmowie z dziennikarzami "Glamour" Selena wyznaje, że jej życie nabrało teraz tak zawrotnego tempa, że ledwie znajduje wolną chwilę dla swojej rodziny, a co dopiero przyjaciół (w tym Taylor Swift) czy chłopaka (Justina Biebera). "Wczoraj uświadomiłam sobie, że ostatni raz rozmawiałam z Taylor tydzień temu i była to tylko rozmowa przez telefon. Nie mogłam sobie przypomnieć, kiedy udało nam się pogadać osobiście. To straszne! - opowiada Gomez. - Dlatego gdy czuję, że za bardzo oddalam się od mojego prywatnego świata, robię sobie przerwę, wskakuję w samolot i w kilka godzin jestem razem z moją przyjaciółką, albo razem z Justinem. Inaczej chyba bym zwariowała!"

Na zdjęciu Selena ma na sobie dopasowaną suknię z gorsetową górą marki Bottega Veneta.

Selena Gomez Selena Gomez Glamour

Wszystko dzięki mamie

Młoda gwiazda podkreśla, że to, kim jest, zawdzięcza swoim rodzicom, a przede wszystkim swojej matce. "Pracowała ciężko, by wyrwać mnie z nędzy, by dać mi możliwości, jakich sama nigdy nie miała. Gdyby nie jej poświęcenie, kto wie, co by teraz ze mną było. Mama nauczyła mnie być wdzięczną za wszystko, co dostaję, oraz szanować innych ludzi. Lubię być punktualna, lubię angażować się w to, co robię, być profesjonalistką, kocham też pomagać innym."

Na zdjęciu Gomez ma na sobie sukienkę domu mody Balmain.

Selena Gomez Selena Gomez Glamour

Nastoletnia gwiazda dorasta

Radości z przyznania Selenie tytułu Kobiety Roku nie kryła Taylor Swift. "Selena to wcielenie dobroci - chwali swoją bratnią duszę w "Glamour". - Pomaga komu tylko się da, angażuje się w różne projekty charytatywne. Na pewno wynika to z doświadczeń, jakie zebrała w swoim dzieciństwie... Selena jest wyjątkiem od tak wielu reguł" - mówi wzruszona Swift. Zaś "Glamour" nie tylko zachwyca się urodą i osobowością swojej Kobiety Roku, ale też wróży jej wielką - i tym razem poważną - karierę w Hollywood. Bo Selena Gomez dorasta i tylko od niej zależy, w którą stronę pójdzie - infantylnych komedii romantycznych czy aktorstwa przez duże "A".

Glamour

Jak oceniacie sesję Seleny Gomez dla "Glamour"?

Więcej o: