Top 5 - nasze typy z showroomów Fashion Week Poland

Spacerując po strefie Showroom trudno było oderwać wzrok od niektórych kreacji. W tym sezonie interesujący projektanci dopisali, a w ich ofercie znalazło się coś na każdą kieszeń. Wybrałam dla was 5 moich ulubionych propozycji wraz z adresami, pod którymi również możecie je kupić.
paulina nowak paulina nowak paulinanowak.com

Płaszcz, Paulina Nowak

Na Paulinę zwróciłam uwagę ze względu na jej wyjątkową fryzurę. Kiedy poprosiłam o możliwość zrobienia jej zdjęcia powiedziała, że w takim razie musi pokazać mi płaszcz, który właśnie zrobiła. Rzeczywiście, było warto. Prosty projekt, modny kolor i kręgosłup ze złotych ćwieków bardzo mi się spodobały. Na Fashion Week płaszcz nosiła modelka Magdalena Roman.

Gdzie: paulinanowak.com

Za ile: ok. 600 zł

fanfaronada fanfaronada kolaż lula.pl

Spódnica, Daria Salamon

Spódnice Darii Salamon, to spełnienie snów każdej dziewczynki - nawet już dorosłej. Tiulowe, obszerne i różnokolorowe kreacje sprawiają, że czujesz się jak prawdziwa księżniczka. - Początkowo te spódnice były tylko halkami pod moje projekty, ale któregoś dnia zgłosiła się klientka z prośbą o doszycie do tej halki suwaka, później kolejna i kolejna. Zaczęłam je więc produkować jako samodzielne spódnice, a zainteresowanie nie maleje - przyznaje projektantka.

Gdzie: Fanfaronada

Cena: 250 - 360 zł

aloha from deer aloha from deer kolaż lula.pl

Bluza, Aloha From Deer

Bluzy Aloha From Deer oglądałam już wielokrotnie w sklepie internetowym, ale wolałam przymierzyć je przed kupnem. Teraz, kiedy jedna z nich znajduje się już w mojej szafie, wiem, że kolejne trafią pod choinkę, jako prezent. Bluzy są ciepłe, niepowtarzalne i bardzo wygodne - polecam na zimę!

Gdzie: Aloha From Deer

Za ile: 179 zł

Michelle Mouse Michelle Mouse Michelle Mouse / kolaż lula.pl

Tank top, Michelle Mouse

Showroom Michaliny Szurgot był jednym z moich ulubionych. Miła atmosfera i urocze, nieco bajkowe ubrania, sprawiały, że trudno było przejść obok nich obojętnie. Najbardziej spodobała mi się prosta, biała koszulka z zabawnym napisem - "Nie zmywam naczyń suko".

Gdzie: Michalina Szurgot

Za ile: 79 zł

zalando zalando zalando.pl

Kozaki, Zalando Collection

Stanowisko marki Zalando podbiło moje serce - piękne płaszcze, buty i sukienki. Jak zapewnia Piotr Wódkiewicz, PR Manager marki, Zalando plasuje się pod względem cen i stylu pomiędzy takimi sklepami jak Zara i Max Mara. Szczególnie przypadły mi do gustu nietypowe kozaki z przezroczystą cholewką i zaokrąglonym czubkiem.

Gdzie: Zalando.pl

Za ile: 549 zł

Więcej o: