Modowe newsy tygodnia: nowe sklepy, książki i kampanie

Sprawdź, czym w ostatnim czasie zaskoczył nas świat mody.
newsy modowe newsy modowe mat.prasowe

Cocktail'me i Loft37.pl pod nowym adresem

Mokotowska 52a to nowy adres, którego nie można pominąć spacerując po najmodniejszej ulicy Warszawy. To tutaj swój butik uruchomiły marki Cocktail'me i Loft37.pl. To obowiązkowe miejsce dla osób, które poszukują niebanalnych dodatków na każdą okazję.

Butik Cocktail'me i Loft37.pl otwarty jest codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00, w soboty od 11:00 do 17:00, a w niedzielę od 11:00 do 15:00.

newsy modowe newsy modowe mat.prasowe

Premiera filmu EGO dla Agaty Wojtkiewicz

Druki, faktury, tajemnica to inspiracje dla jesienno-zimowej kolekcji Agaty Wojtkiewicz - EGO. Jej klimat idealnie oddaje film, który przygotowała agencja ONOFFMEDIA. Znajdziemy w nim niepokój, sensualność oraz zaskoczenie. Emocje, mroczne aspekty kobiecości ubrane w kolekcję Agaty Wojtkiewicz tworzą intrygujący obraz. Premiera filmu odbyła się w ostatni piątek w +Agata Wojtkiewicz Atelier.

newsy modowe newsy modowe mat.prasowe

Książka "Encyklopedia materiałów odzieżowych"

Na polskim rynku pojawiła się pierwsza książka "Encyklopedia materiałów odzieżowych" z rekomendacją Fashion Designer Awards. Encyklopedia jest obszernym katalogiem tkanin i dodatków zawierającym słownik terminów, definicji poszczególnych rodzajów tkanin, ich splotów, podstawowych cech i przeznaczeń. Opisanym zagadnieniom towarzyszą fotografie próbek oraz zdjęcia gotowych ubiorów, lista charakterystycznych cech, opis zalet, wad i typowych składów surowcowych.

newsy modowe newsy modowe mat.prasowe

Anja Rubik i Sasha Knezevic w najnowszej kampanii reklamowej Apart

Pełne przepychu, zapierające dech w piersiach wnętrza. Niecodzienna sceneria i stylizacje dograne do perfekcji, jakby przeniesione z kultowych filmów Hollywood. To magiczny świat najnowszej sesji zdjęciowej zrealizowanej dla Apart - z udziałem Anji Rubik
i Sashy Knevezica. Autorem zdjęć do sesji promującej najnowszą, świąteczną kolekcję Apart jest Marcin Tyszka. Bajkowe stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior.

Kampania debiutuje w połowie listopada 2012 r.

newsy modowe newsy modowe mat.prasowe

M.I.A. dla Versace

Piosenkarka, raperka M.I.A. rozpoczęła współpracę z włoskim domem mody. Tym samym nie potwierdziły się plotki o rzekomej współpracy Donatelli Versace z Laną del Rey. Jak dokładnie będzie wyglądać współpraca i czego możemy się po niej spodziewać - to na razie pozostaje tajemnicą.

Nie jest to zbyt duże zaskoczenie, gdyż włoska projektantka zwróciła uwagę na młodą artystkę  już w 2007 roku, gdy pojawił się jej teledysk "Paper planes". M.I.A. zachwyciła ją wtedy swoimi strojami z motywem zwierzęcym.

newsy modowe newsy modowe mat.prasowe

Vogue Hommes znika

Koniec z międzynarodową, męską edycją Vogue. Plotki potwierdził naczelny Vogue Hommes Japan, Nicola Formichetti. Na rynku pozostaną jedynie GQ Style i L'Uomo Vogue. Tym samym jesienny numer Vogue Hommes Japan był ostatnim w historii.

Więcej o: