Modowe newsy tygodnia: okładki, wystawy i wiele innych ciekawostek

Modowe newsy tygodnia, czym zaskoczył nas świat fashion.
modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia designscene

Daphne Guinness by David LaChapelle dla Harper's Bazaar China

David LaChapelle powraca do świata mody. Jego sesja okładkowa z udziałem Daphne Guinness, ubraną w "puszystą suknię" od Alexandra McQueena, zdobi najnowszego Harper's Bazaar China.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia designscene

Linda Evangelista Vogue Russia

Na okładce grudniowego numery Vogue Russia zobaczyć możemy Lindę Evangelistę, która coraz częściej pojawia się w edytorialach. Nas taki obrót sprawy bardzo cieszy, gdyż modelka to przepiękna kobieta i niekwestionowana ikona lat 90.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia designscene

Grace Coddington i-D Zima 2012

Grace Coddington, legendarna dyrektor kreatywna amerykańskiej edycji Vogue, znalazła się na okładce  zimowej edycji magazynu i-D. Autorem zdjęcia jest Arthur Elgort.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia designscene

Lara Stone

A to dopiero fantastyczna wiadomość - Lara Stone spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Informacja dotarła do fanów modelki za sprawą szczęśliwego taty, komika Davida Walliamsa, który współtworzy show "Little Britain". Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia chanel

Wystawa Chanel w Berlinie

Wystawa "The Little Black Jacket" Chanel zawitała do Berlina. Wyjątkowe zdjęcia autorstwa Karla Lagerfelda będzie można zobaczyć do 14 grudnia.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia lula.pl

U Clothing na Mysiej 3

Na Mysiej 3 pojawił się nowy sklep z fantastycznymi ubraniami - U Clothing. Międzynarodowa moda streetowa, projektowana przez Polaka, Rafała Antosa. Ubrania U Clothing powoli zdobywają świat i już docenione zostały przez Vogue UK i Vogue L'Uomo.

modowe newsy tygodnia modowe newsy tygodnia east news

Balenciaga

Rozpoczęła się walka o stołek dyrektora kreatywnego domu mody Balenciaga. Pierwsze doniesienia wskazywały na następujących kandydatów: Alexander WangJoseph AltuzarraChristopher Kane. W weekend pojawiły się w mediach informacje, że to właśnie Kane ma zająć miejsce odchodzącego pod koniec listopada Nicolasa Ghesquière, jednak żadna ze stron nie potwierdziła tych doniesień.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Agata Wojtkiewicz zaprasza na trzecią edycję warsztatów "White - wszystko o ślubach"

W niedzielę 2 grudnia, w Andel's Hotel Łódź odbędzie się kolejna edycja warsztatów ślubnych projektantki Agaty Wojtkiewicz - "White - wszystko o ślubach". Tegoroczną nowością będą porady dla przyszłych panów młodych. Udzieli ich ekspert od męskiego wizerunku ? Wojciech Szarski, współwłaściciel marki Macaroni Tomato. To już trzecie spotkanie organizowane przez Agatę Wojtkiewicz dla narzeczonych, szukających nieszablonowych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu.

Więcej o: