Luksusowe akcesoria - na co tym razem stawiają modowe marki?

Nowe modele torebek, a może nowe modele okularów i jeszcze parę innych ciekawych gadżetów. Jakie dodatki pojawiły się w luksusowych sklepach?
Nowości akcesoria Nowości akcesoria mat.prasowe

Karlie Kloss

Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. Seria deskorolkowych desek z  supermodelkami powiększyła się o nowe nazwisko. Do Freji Beha, Anji Rubik i Lary Stone dołączyła również Karlie Kloss. Limitowaną serię około 200 sztuk dostać można między innymi we szwajcarskim sklepie internetowym doodah.ch.

Nowości akcesoria Nowości akcesoria mat.prasowe

Celine

Nowa kolekcja wiosennych okularów Celin to sześć wyjątkowych modeli. Kanciaste, okrągłe, oversize'owe, każdy znajdzie coś dla siebie. Modele szylkretowe i w kolorze klasycznej czerni. Cena: 230 euro. Dostępne w butikach Celine i w ekskluzywnych salonach optycznych.

Nowości akcesoria Nowości akcesoria mat.prasowe

Ania Kruk

Nowa marka biżuterii modowej. Emocje, kolory i dobra zabawa. Trochę romantycznie, trochę wariacko, ale przede wszystkim stylowo i nowocześnie. Ania Kruk to też projekt bardzo osobisty.  - Marka stworzona przez nas, brata i siostrę, dzieci Wojciecha Kruka, twórcy W.Kruk, najbardziej znanej marki jubilerskiej w Polsce. Teraz, razem z grupą ludzi, którzy dobrze się znają i pracują razem od lat chcemy stworzyć coś nowego, robić biżuterię po swojemu, niestandardowo i z pomysłem. Właśnie otwieramy pierwszy salon nowej marki Ania Kruk. Historia zaczyna się na nowo - wyjaśnia sama Ania

Nowości akcesoria Nowości akcesoria mat.prasowe

HTC i Rihanna

Jedna z najgłośniejszych tras koncertowych ostatnich lat  "777 Diamonds Tour Rihanny" właśnie dobiegła końca. Artystka zagrała 7 koncertów w 7 państwach w 7 dni! W całej trasie towarzyszył jej multimedialny smartfon HTC One X+. Specjalnie na tę okazję zaprojektowany został model sygnowany literą "R", który Rihanna rozdawała podczas koncertów swoim fanom.

Akcesoria nowości Akcesoria nowości valentino

Valentino

Również w butikach Valentino pojawiły się nowe modele okularów. Inspirowane modą lat 50. modele to gratka dla tych z was, które lubują się w oryginalnych oprawkach. Dostępne w różnych kolorach.

Więcej o: