Kinga Rusin w awangardowych stylizacjach dla "Elle" - jak wam się podoba? [ZDJĘCIA]

Znana dziennikarka w kreacjach od modnej marki Zuo Corp, w gładkiej fryzurze i z burgundową szminką - zobaczcie nowe wydanie Kingi Rusin!
Kinga Rusin dla Kinga Rusin dla "Elle Polska" ELLE/Aldona Karczmarczyk

Awangardowa dama

Choć Kinga Rusin ceni sobie kobiecą klasykę, zgodziła się wystąpić w sesji dla "Elle" w raczej awangardowych, oryginalnych stylizacjach. Zmieniła też swój łagodny wizaż na dużo ostrzejszy, z burgundową szminką w roli głównej. To nowe wydanie dziennikarki trochę nas zaskoczyło, ale i zaintrygowało. Chcecie zobaczyć więcej?

Dodajmy, że wspaniała biała suknia ze złotym zdobieniem w pasie to projekt odważnej polskiej marki Zuo Corp.

Kinga RusinELLE/Aldona Karczmarczyk

Kinga Rusin dla Kinga Rusin dla "Elle Polska" ELLE/Aldona Karczmarczyk

Tolerancyjna mama

Naszą ulubioną stylizacją Kingi Rusin, spośród tych zaprezentowanych w sesji dla "Elle", jest właśnie ta - długi płaszcz w modną pepitkę od Ungaro, czarne bawełniane spodnie tej samej marki, korale od La Salle Gallery oraz minimalistyczna fryzura połączona z wyrazistym makijażem. Taki look podkreśla seksapil i charakter dziennikarki.

W wywiadzie, jaki dla "Elle" z Rusin przeprowadził Robert Kozyra, gwiazda opowiada m.in. o swoich córkach. Zdradza też, że jest raczej tolerancyjną matką, która ufa swoim dzieciom.

"Szanuję prywatność swoich córek - mówi Kinga. - Nie sprawdzam ich e-maili, profili na Facebooku ani telefonów. Same decydują, z kim się przyjaźnią. (...) To ciekawe osobowości, fantastycznie się z nimi rozmawia - dodaje. - Jednak nie różnią się od innych nastolatek - kłócą się i bywają dla straszne!

Na zdjęciu poniżej Rusin pozuje w oryginalnym żakiecie od Isabel Marant, spodniach z See Me Boutique, półprzezroczystym topie z widocznym szwem oraz kolczykach z La Sal Gallery:

Kinga RusinElle/Aldona Karczmarczyk

Kinga Rusin dla Kinga Rusin dla "Elle Polska" ELLE/Aldona Karczmarczyk

Ten jedyny

Kinga wyznaje w rozmowie z Kozyrą, że jest w bardzo udanym związku ze wspaniałym mężczyzną. Mimo przykrych doświadczeń z przeszłości (czyli głośnego rozstania z Tomaszem Lisem), nie bała się znów zaufać i wejść w poważną relację.

"Spotkałam fantastycznego człowieka - mówi dziennikarka. - Mam wielkie szczęście, ze trafiłam na takiego partnera. (...) Bycie ze mną oznacza, że wspólne życie poddawane jest ocenie i krytyce. To trudne - przyznaje Rusin. - Pogodzenie się z tym wymaga od mężczyzny nie tylko uczucia, lecz także mądrości. Marek (Kujawa - przyp. red.) pochodzi do mojego "pokręconego" życia z dystansem i z akceptacją. A jego dystans i mnie się udziela."

Na zdjęciu poniżej Kinga Rusin ma na sobie sukienkę i spódnicę od Zuo Corp oraz opaskę z perełkami z butiku Gosi Baczyńskiej:

Kinga RusinElle/Aldona Karczmarczyk

Kinga Rusin dla Kinga Rusin dla "Elle Polska" ELLE/Aldona Karczmarczyk

Czas na zmianę

Rusin podkreśla, że choć przez kilka lat jej życie pędziło jak szalone, to teraz wyhamowało. Dziennikarka zrozumiała, że poza nieustanną potrzebą działania, bycia w ruchu, ma też inną - pragnie czasem zwolnic, zatrzymać się, wyciszyć, pobyć po prostu sama ze sobą, bez towarzystwa.

"Mniej w moim życiu spontaniczności i chaosu - stwierdza. - Choć wciąż lubię, gdy się dzieje".

Jednak apetyt Kingi Ruisn na życie nie maleje, a tylko wciąż wzrasta. Choć teraz gwiazda rozumie, że nie wszystko musi mieć od razu, że to, co najważniejsze, przychodzi powoli, z czasem. Dlatego już nie pędzi, już się nie spieszy. Znalazła swoją przystań i teraz małymi krokami buduje swoją nową rodzinę. A my trzymamy za nią kciuki!

Kinga RusinElle/Aldona Karczmarczyk

 

Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk

Stylizacja: Zuzanna Kuczyńska

Makijaż i fryzury: Sergiusz Osmański

Włosy: Adam Szaro

Produkcja: Magdalena Gołdanowska

Za udostępnienie zdjęć z sesji dziękujemy Elle.pl

Więcej o: