Sienna Miller w pierwszej sesji i wywiadzie odkąd została mamą [ZDJĘCIA + WIDEO]

Brytyjska ikona stylu o radości macierzyństwa i nowej roli w życiu, a także o utracie dawnej figury.
Sienna Miller Sienna Miller Harper's Bazaar

Ciąża to cud

Na okładce styczniowego "Harper's Bazaar UK" Sienna Miller - gwiazda numeru - pozuje w uroczej sukni z jedwabnej organzy w twarzowym brzoskwiniowym kolorze. To projekt z najnowszej kolekcji marki Chloe.

"Ciąża to najbardziej niezwykła, surrealistyczna rzecz, jaką można sobie wyobrazić - śmieje się Miller. - Ta myśl, że rosło we mnie życie, jej życie, że ona jest jakby przedłużeniem mnie. To najwspanialszy, najcudowniejszy stan na świecie. Mogłabym być w ciąży zawsze, codziennie".

A jednak gwiazda nie chwaliła się specjalnie swoim powiększonym brzuszkiem. Przez dziewięć miesięcy, aż do lipca, kiedy to na świat przyszła jej córeczka Marlowe, raczej unikała mediów. Ale teraz (nareszcie!) wraca do show-biznesu. Stęskniliśmy się! Jednak podobno Sienna nie jest już taka jak kiedyś - przeszła wielką przemianę.

Sienna Miller Sienna Miller Harper's Bazaar

Nowe ciało, nowa swiadomość

W rozmowie z brytyjskim "Harper's Bazaar" Sienna Miller przyznaje, że nie jest już dawną "it-girl", że musiała na nowo nauczyć się swojego ciała, że poznała jego inne funkcje i nabrała do niego większego szacunku.

"Moje ciało stało się dla mnie czymś zupełnie nowym, jakby nie było moje. Nie postrzegam go już wyłącznie w estetycznym kontekście. W końcu zrozumiałam, po co mamy piersi. Szanuję moje ciało za to, do czego jest zdolne, co potrafi. W końcu pojęłam jego siłę i wartość".

Na zdjęciu Sienna ma na sobie jasnoróżową sukienkę z ciemniejszym printem i biały kaszkiet, obie rzeczy od Christophera Kane'a.

Sienna Miller Sienna Miller Harper's Bazaar

Niania? Może kiedyś...

Aktorka podkreśla, że przez pierwsze sześć miesięcy życia córki nie zamierza zatrudniać całodobowej pomocy.

"Jak na razie jesteśmy tylko my troje - ja, Marlowe i mój narzeczony, Tom - co jest wspaniałe i męczące zarazem. Wiadomo, opieka nad małym dzieckiem to praca bez końca. Dlatego kiedyś na pewno zatrudnimy nianię, ale na początku chcieliśmy sami sprawdzić się w roli rodziców, zobaczyć, jacy jesteśmy w tej nowej perspektywie."

Na zdjęciu Sienna pozuje w kremowo-zielonej sukience w stylu lat 60. z butiku Louis Vuitton. Poniżej znajdziecie ekskluzywne wideo zza kulis sesji gwiazdy dla "Harper's Bazaar":

Więcej o: