Modowe newsy tygodnia: nowe blogi, sklepy online i kampanie

Zobaczcie, co ostatnio wydarzyło się w świecie fashion. Specjalnie dla was zebrałyśmy najciekawsze newsy.
Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia East News

Stella McCartney wyróżniona Orderem Imperium Brytyjskiego

Projektantka wyróżniona została za swoją pracę, która przyczyniła się do rozwoju kultury brytyjskiej. Chodzi głównie o fakt, iż to właśnie Stella współpracowała z marką Adidas przy projektowaniu strojów dla reprezentacji Wielkiej Brytanii na ostatniej Olimpiadzie w Londynie.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia East News

Givenchy Couture

Paryski dom mody odwołał najbliższy pokaz kolekcji haut couture. Jednak Givenchy nie rezygnuje z prestiżowej linii, w zamian za to zorganizowane zostaną prywatne prezentacje dla klientek, bez uczestnictwa prasy.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Karlie Kloss dla Mercedes-Benz

Amerykańska modelka została twarzą kampanii promującej zbliżający się wielkimi krokami berliński Tydzień Mody. Zdjęcia do sesji powstały w Kalifornii, a ich autorem jest Ryan McGinley. Na zdjęciach oprócz modelki możemy zobaczyć również nowy model Mercedes-Benz, Concept Style Coupé, który będzie promowany podczas wydarzenia.

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Nowe blogerki

Dorota Soszyńska, współwłaścicielka firm Oceanic oraz Euro Fragrance wraz z córką Nicole Soszyńską, właścicielką butiku Désir Paris założyły bloga. Jak mówią o sobie panie:

"30 lat marki AA oraz nasze nowe doświadczenia na rynku mody zainspirowały nas do stworzenia bloga, na którym mogłybyśmy dzielić się naszymi osiągnięciami i codziennością . Branża kosmetyczna jest pełna wyzwań, ale to fascynująca przygoda. Modę kochamy od dawna, ale dopiero od kilku miesięcy w butiku Désir Paris staramy się pokazać Polkom na czym polega tajemnica paryskiego szyku?"

Trzymamy kciuki :)

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Zostań Superbohaterką, zrób cytologię! - akcja Big Star

W kampanii "Piękna, bo zdrowa" Big Star przekonuje, że podstawą i gwaracją piękna jest zdrowie. Wraz z fundacją "Kwiat Kobiecości" przekonuje do regularnych badań cytologicznych. Takie akcje jak najbardziej popieramy!

Modowe newsy tygodnia Modowe newsy tygodnia mat.prasowe

Victoria Beckham

Projektantka rusza ze stroną internetową i uwaga, sklepem on-line. Na stronie będzie można kupić: akcesoria, okulary, jeansy i sukienki z jej głównej linii, jak również z nieco tańszej marki "Victoria, Victoria Beckham". Victoriabeckham.com wystartować ma na wiosnę.

Więcej o: