Magdalena Frąckowiak, Anja Rubik i Kasia Struss. Trzy zagraniczne sesje trzech polskich supermodelek. Która najlepsza?

Magda jest dzika i seksowna, Kasia minimalistyczna i ostra, a Anja wyjątkowo subtelna. Czyja sesja podoba wam się najbardziej?
Magdalena Frąckowiak, Porter Magazine Magdalena Frąckowiak, Porter Magazine Porter Magazine

Magda

Piękna Magda Frąckowiak w swojej najnowszej sesji dla "Porter Magazine" promuje największy hit sezonu - zamsz, a dokładniej długie zamszowe frędzle. Wystylizowana na seksowną dzikuskę uwodzi spojrzeniem, pręży doskonałe ciało, kusi. Zdjęcia autorstwa Davida Bellemere'a są dynamiczne, energetyczne, a sesja zatytułowana jest wymownie "Born Free". Frędzle, cętki, etniczne stylizacje, afrykańskie naszyjniki - to wszystko bardzo pasuje seksownej Frąckowiak. Dodajmy, że ostatnio Magdę rzadziej oglądamy w sesjach i na wybiegach. Modelka skupiła się bowiem na swojej nowej pasji - projektowaniu autorskiej biżuterii. W wolnych chwilach prowadzi natomiast luksusowe życie u boku Daniele Cavallego, syna słynnego włoskiego projektanta Roberto Cavallego.

 

Kasia Struss, Vogue Brazil Kasia Struss, Vogue Brazil Vogue Brazil

Kasia

Ostatnio ukazały się aż trzy zagraniczne sesje z Kasią Struss w roli głównej - w magazynie"Numero", w japońskim "Harper's Bazaar" oraz w chińskim "Vogue'u", którą to prezentujemy wam poniżej. 27-letnia Kasia pozuje w stylizacjach inspirowanych holenderskim malarstwem Pieta Mondriana. Modnemu i efektownemu color blocking towarzyszy minimalistyczna, wręcz surowa oprawa.

Anja Rubik, Elle UK Anja Rubik, Elle UK Elle UK

Anja

Dla brytyjskiej edycji miesięcznika "Elle" Anję Rubik sfotografował Marcin Tyszka. Prosta sesja studyjna podkreśliła delikatną urodę oraz subtelność polskiej top modelki. Na zdjęciach, jakie trafiły do lipcowego wydania pisma, Anja pozuje w kreacjach z międzysezonowych kolekcji największych domów mody, takich jak Louis Vuitton, Saint Laurent, Valentino, Gucci, Chloe, Ralph Lauren, Chanel czy Bottega Veneta. Za lekki rozświetlający makijaż Rubik odpowiada Marianna Yurkiewicz, zaś blond włosy gwiazdy w stylu "dopiero wstałam z łóżka" ułożył Kacper Rączkowski, który regularnie współpracuje z Anją.

Anja Rubik, Elle UKElle UK

 

Która z polskich top modelek wypadła najlepiej w sesji?

Więcej o: