Jakie ubrania możesz zabrać facetowi i jak włączyć je do swojej garderoby?

Kupowanie nowych ubrań może być kłopotliwe nie tylko ze względu na wielki wybór, ale także ze względu na pieniądze. Ciekawym pomysłem jest kupowanie niektórych części garderoby na spółę z... facetem.
męska koszula - damska sukienka? męska koszula - damska sukienka? h&m

Koszule

Sposobów na wykorzystanie męskiej koszuli w damskiej garderobie jest  bez liku. Najlepiej sprawdzą się koszule w kratę lub klasyczna biel.

Zbyt duża koszulę możesz nosić jak tylko chcesz, poczynając od zwykłego narzucenia jej na to, co już nosisz. W ten sposób uzyskasz luźny niezobowiązujący strój. Połącz ją z leginsami i sportowymi lub wojskowymi butami dla wygody.

Jeżeli jesteś zwolenniczką bardziej kobiecych stylizacji, przewiąż się w pasie paskiem by podkreślić wcięcie w talii. Problemem może być duża różnica między rozmiarem twoim a twojego faceta. Na szczęście jest to idealna okazja do eksperymentu, który kilka lat temu krążył po internecie. Spróbuj wykorzystać koszulę do stworzenia... sukienki!

męska bluza męska bluza Top Man

Bluzy

Męska bluza z kapturem to synonim ciepła i komfortu. Twój facet na pewno nie odmówi, a Ty będziesz się czuć świetnie. Jest bardzo dobrym dopełnieniem luźnego, sportowego stroju, szczególnie jeśli łatwo marzniesz.

Najlepiej wyglądać będzie z białym t-shirtem i skórzaną kurtką. Jeśli jesteś odważna, możesz łączyć jak z bardziej eleganckimi kreacjami dla osiągnięcia bardziej eklektycznego stylu.

Męska marynarka Męska marynarka kolaż lula.pl

Marynarka

Kolejny element garderoby, który spokojnie możesz przemycić do swoich stylizacji to męska marynarka. To niestety jest możliwe tylko wtedy, gdy różnica rozmiarów nie jest bardzo, bardzo duża. Najlepiej sprawdzi się nakrycie tylko trochę za duże, ponieważ inaczej będziesz wyglądać zbyt ciężko i masywnie.

Łącz ją ze swoimi zwykłymi, dziennymi ubraniami lub z bardziej wieczorowymi, na przykład z małą czarną. Dzięki temu, każdej kreacji dodasz trochę oryginalności i nonszalancji.

Akcesoria Akcesoria kolaż lula.pl

Akcesoria

Zaraz po koszuli, akcesoria to elementy, które najprościej  włączyć do naszej garderoby. Większość z nich i tak jest już powszechnie używana. Są nawet sprzedawane damskie wersje męskich przedmiotów. W Sklepach półki uginają się od "boyfriend's watches" czy "boyfriend's jeans". Nie trzeba kupować, wystarczy zajrzeć do szuflady faceta, oczywiście za jego zgodą.

Męski zegarek wygląda elegancko i sprawia, że nadgarstek wydaję się o wiele drobniejszy i szczuplejszy. Możesz łączyć go z wieloma różnymi strojami, ale bardzo dobrze wygląda z marynarką z podwiniętymi rękawami i białym t-shirtem.

Więcej o: