Siła sióstr (i braci) w kampanii Balmain. Które sławne rodzeństwa reklamują popularny dom mody (a które Balmain pominęło)?

Tematem nowej kampanii Balmain jest "prawdziwa siła, wsparcie i miłość, która łączy członków rodziny" - deklaruje Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny marki. Na zdjęciach podziwiamy najsłynniejsze rodzeństwa świata mody.
Kampania Balmain jesień 2015 - Kendall i Kylie Jenner Kampania Balmain jesień 2015 - Kendall i Kylie Jenner Mario Sorrenti / mat. prasowe Balmain

Kendall i Kylie Jenner w kampanii Balmain

Gdy Olivier Rousteing postanowił, że tematem nowej kampanii Balmain będzie miłość między rodzeństwem, pewnym było, że najpierw zadzwoni do Kardashianów. Młody projektant słynie z bliskich relacji z familią. Był jednym z pierwszych twórców mody, którzy zaakceptowali Kim Kardashian i zaczęli ją traktować jak muzę. Kampania męskiej kolekcji, w której małżonkowie West wystąpili razem, była chyba najgłośniejszą w historii domu mody.

Kim Kardashian i Kanye West w kampanii męskiej kolekcji Balmain wiosna-lato 2014Mario Sorrenti / Balmain

Siostry Jenner można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że wybrane do kampanii zdjęcie jest świetne. Jedyny problem, że bardzo trudno rozpoznać na nim Kylie. W jej przypadku to standard - w pogoni za rodzinnym standardem piękna 17-letnia gwiazda zdążyła już wymienić sobie całą twarz.

Kampania Balmain jesień 2015 - Joan Smalls z siostrą Eriką Kampania Balmain jesień 2015 - Joan Smalls z siostrą Eriką Mario Sorrenti / mat. prasowe Balmain

Joan i Erika Smalls w kampanii Balmain

Drugie zdjęcie z kampanii nie jest już tak przewidywalne. Przed obiektyw Mario Sorrentiego trafiła Joan Smalls z przepiękną siostrą Eriką. To jej debiut w świecie mody. O siostrze portorykańskiej supermodelki wiadomo na razie niewiele. Właściwie tylko tyle, że ma zabójcze brwi, lubi spędzać czas z Joan i gotować w bikini. Zdecydowanie czekamy na więcej, geny rodziny Smalls są bezkonkurencyjne.

Kampania Balmain jesień 2015 - Gigi i Bella Hadid Kampania Balmain jesień 2015 - Gigi i Bella Hadid Mario Sorrenti / mat. prasowe Balmain

Gigi i Bella Hadid w kampanii Balmain

Kolejny oczywisty wybór Rousteing. Pozycja sióstr Hadid w świecie mody jest obecnie bardzo wysoka. Córki gwiazdy "Żon Beverly Hills" lubią pracować razem, pojawiły się już na wspólnej okładce "V Magazine".

Bella i Gigi Hadid na okładce Steven Klein / V Magazine

Na razie to rok starsza Gigi jest supergwiazdą z okładek, ale Bella powoli ją goni. Dla młodszej Hadid to pierwsza tak prestiżowa kampania. Oto wszystkie pary sióstr na jednym zdjęciu:

Kampania Balmain jesień-zima 2015/16Mario Sorrenti / Balmain

Kampania Balmain jesień 2015 - Armando i Fernando Cabral Kampania Balmain jesień 2015 - Armando i Fernando Cabral Mario Sorrenti / mat. prasowe Balmain

Fernando i Armando Cabral w kampanii Balmain

Rodzinna kampania nie byłaby pełna, gdyby nie znaleźli się w niej bracia. Wybór padł na Fernando i Armando Cabralów. Modele pochodzą z Lizbony, ale ich rodzina przybyła do Europy z jednej z biedniejszych byłych portugalskich kolonii, Gwinei Bissau. Obaj bracia pracują w modelingu, ale większą gwiazdą jest starszy Armando, którego możecie znać np. z licznych kampanii H&M.

Armando Cabral w kampanii H&Mmat. prasowe H&M

Suki i Immy Waterhouse Suki i Immy Waterhouse Richard Young/REX Shutterstock / (Richard Young/REX Shutterstock/EAST NEWS

O kim Olivier Rousteing zapomniał?

Kogo jeszcze dom mody Balmain mógł zaprosić do współpracy? Zawiedzione mogą się czuć siostry Waterhouse. Suki nie trzeba nikomu przedstawiać, ale młodsza Immy właśnie debiutuje w świecie mody. Zadebiutowała na London Fashion Week w sezonie jesień-zima 2015 i podpisała pierwszy kontrakt reklamowy z marką Helmer. W lutym siostry sfotografował duet Inez & Vinoodh dla amerykańskiego "Vogue'a".

Immy i Suki Waterhouse w Inez & Vinoodh / skan Vogue US

Bezpiecznym wyborem byłaby też inne para brytyjskich sióstr. W zeszłym roku Edie i Olympia Campbell wystąpiły razem w kampanii Lanvin, ostatnio uświetniły okładkę "Vogue Germany". Edie jest na szczycie od kilku, ale młodsza Olympia była zaliczana do najbardziej obiecujących nowych twarzy na rok 2015. Samodzielnie reklamowała np. Marc by Marc Jacobs.

Olympia i Edie Campbell na okładce niemieckiego Karl Lagerfeld / Vogue Germany

Więcej o: