Diane Kruger w nowej sesji dla ELLE. Delikatny makijaż, skromne stylizacje, a jednak zdjęcia robią wrażenie. Można? Można! [ZDJĘCIA + WIDEO]

Nie potrzeba spektakularnej oprawy, mocnego wizażu czy wymyślnych strojów. Subtelna uroda 39-letniej aktorki broi się sama. Jak ona to robi, że zawsze zachwyca...?
Diane Kruger Diane Kruger Elle Canada

Stylowa nudziara

Mówi o sobie, że jest nudziarą, i dlatego otacza się niezwykłymi ludźmi. Do grona jej przyjaciół zaliczają się m.in. Karl Lagerfeld, który uczynił aktorkę jedną z twarzy marki Chanel, a także Lena Dunham, pomysłodawczyni serialu "Girls", z którą Kruger zagra w filmie "Sky", który współprodukuje (premiera w 2016 roku).

 

Diane KrugerElle Canada

 

Jednak o stylu Diane Kruger można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest nudny. Gwiazda umiejętnie żongluje klasyczną elegancją i awangardą, i zawsze, ale to zawsze zachwyca. Tak samo jest też w sesji dla "Elle Canada".

Diane KrugerElle Canada

Diane Kruger Diane Kruger Elle Canada

Aktorka o wielu twarzach

Diane Kruger słynie w Hollywood z profesjonalizmu i pracowitości. W ciągu 13 lat zdołała zagrać aż w 34 filmach! Wybiera różnorodne postaci - grywa kobiety niezwykłe, a nawet zmagające się z poważnymi problemami, jak Sonya Cross z serialu "The Bridge", która choruje na Zespół Aspargera. My najlepiej zapamiętałyśmy genialne role Kruger w "Bękartach Wojny" Quentina Tarantino oraz w dramacie "Frankie", w którym wciela się w modelkę u kresu kariery. A wy, które filmowe wcielenie Diane lubicie najbardziej?

Diane KrugerElle Canada

Diane Kruger Diane Kruger Elle Canada

Obywatelka świata

Diane Kruger mówi płynnie po angielsku, niemiecku i francusku. Urodziła się w Niemczech, ale uczyła się w Londynie - baletu klasycznego. Poważna kontuzja sprawiła, że nie mogła związać przyszłości z tańcem. Postawiła więc na modeling i w wieku 16 lat przeprowadziła się do Paryża, stolicy mody. Diane zakochała się we Francji, dosłownie. Przez 5 lat była żoną znanego francuskiego reżysera i aktora Guillaume Caneta, dziś partnera życiowego aktorki Marion Cotillard. Niedługo po rozwodzie związała się z amerykańskim aktorem Joshuą Jacksonem. Są razem do dziś.

W sesji dla kanadyjskiego "Elle" Diane Kruger pozuje w bezpretensjonalnych, bardzo kobiecych, ale skromnych zestawach. Ma na sobie kreacje takich marek, jak Hugo Boss (sukienka okładkowa), Alexander McQueen, Chanel, Rodarte i Isabel Marant.

Jak oceniacie sesję?

Diane KrugerElle Canada

Więcej o: