Poznajecie? Tak, to Joanna Krupa. Sesja gwiazdy dla KMAG różni się od poprzednich. Joanna wygląda inaczej niż zwykle. O wiele inaczej [ZDJĘCIA]

Białe skarpety frotte plus mocno wycięty kostium kąpielowy oraz ciemna konturówka na jasnych ustach. Oto Joanna Krupa w stylizacjach z lat 80 i 90.
Joanna Krupa dla KMAG Joanna Krupa dla KMAG Zuza Krajewska dla KMAG

Niczym Jane Fonda

Narzekamy, że sesje w polskich magazynach są nudne, przewidywalne i, niestety, najczęściej odtwórcze. Na szczęście są pewne miesięczniki, które dbają o to, by ich autorskie materiały były jak najciekawsze, odważne, czy kontrowersyjne. Jednym z nich jest KMAG, czyli pismo Mikołaja Komara, które nie boi się przekraczać granic. To tam swoją pierwszą sesję miała królowa mediów społecznościowych Maffashion, w magazynie pojawiły się też intrygujące zdjęcia czerwonowłosej Małgorzaty Kożuchowskiej czy seksownej Dody. A teraz przyszedł czas na gospodynię show Top Model. Zostań Modelką, fotomodelkę i naszą dziewczynę w Miami - Joannę Krupę.

 

Joanna Krupa dla KMAGZuza Krajewska dla KMAG

 

Zapewniamy was - ta sesja jest inna niż wszystkie. Nie ma tutaj dosłownej erotyki, nie ma wielkiej mody, nie ma też najnowszych trendów. Jest za to coś, co kochamy najbardziej - nostalgia. Stylistka Marta Śliwińska, makijażystka Małgorzata Urbańska oraz fryzjer Michał Bielecki zaproponowali Joannie efektowny i zabawny look w stylu przełomu lat 80. i 90. Jak wyszło?

OBEJRZYJCIE ZDJĘCIA

Joanna Krupa dla KMAG Joanna Krupa dla KMAG Zuza Krajewska dla KMAG

Przeniesiona w czasie

Wiadomo, w latach 80. i 90. królował dżins. Im bardziej porwany, zniszczony, wytarty, tym lepiej. Furorę robiły wtedy kurtki dżinsowe oraz dżinsowe szorty. Inne konieczne elementy retro wizerunku? Kolorowa czapka z daszkiem, sportowe buty, grube skarpety i bluza lub t-shirt z napisami. Seksowna Joanna Krupa chyba nigdy wcześniej nie była tak wystylizowana, a szkoda, bo wygląda świetnie!

ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA

Joanna Krupa dla KMAG Joanna Krupa dla KMAG Zuza Krajewska dla KMAG

Jak zawsze sexy

W sesji dla KMAG nie obyło się też bez kawałka nagiego ciała. Tutaj Joanna Krupa subtelnie prezentuje swoje nagie piersi. Skrywa je tylko koronkowe bieliźniane body. Długie blond włosy gwiazdy są mocno zwilżone i gładko zaczesane do tyłu. Jest seksownie, ale nie wulgarnie.

Więcej zdjęć z sesji Joanny Krupy autorstwa Zuzy Krajewskiej obejrzycie na stronie KMAG

Polecamy też nasz ekskluzywny wywiad z modelką, w którym zdradziła, czy poprawiała urodę:

Więcej o: