Uczestnicy "Top Model 5" w świecie modelingu. Zobacz, jak sobie radzą i co jak dotąd osiągnęli [ZDJĘCIA]

Karierę po "Top Model" trzeba robić szybko - zanim wszyscy zapomną, kim jesteś i jak się nazywasz.
Karolina Gilon Karolina Gilon KAPIF

Karolina Gilon

Od czasu powrotu z International Vietnam Fashion Week, Karolina funkcjonuje bardziej jako gwiazda niż modelka. Spotkaliśmy ją na wielu bankietach i imprezach, m. in. przedsprzedaży VIP Balmain dla H&M, premierze "Listów do M. 2", pokazie Paprocki i Brzozowski czy ostatnio - prezentacji Zalando. Widać, że lubiana przez widzów uczestniczka korzysta z dobrej passy i planuje zostać w show biznesie na dobre.

Karolina Gilon w sesji Bastek Czernek

Nic nie wiadomo o ewentualnej współpracy Karoliny z Avant Models czy inną agencją. Nie znaczy to, że Karolina w ogóle nie pozuje. Jedyna sesja, o jakiej na razie wiadomo, to "Back to the 90s". Karolinę fotografował Bastek Czernek, który na razie opublikował tylko wideo z backstage'u i jedno, ale za to bardzo zmysłowe, zdjęcie.

Jagoda Judzińska w sesji dla Liestyle Jagoda Judzińska w sesji dla Liestyle fot. Wujaszek Liestyle / liestyle.pl

Jagoda Judzińska

Pamiętacie Jagodę? Późno zaczęła przygodę z modelingiem, jednak nie wyeliminował jej wiek, a trudny charakter i konflikty na planie. Takich problemów z Jagodą nie miał Wujaszek Liestyle, znany fotograf, DJ, właściciel bloga i marki odzieżowej. Jego specjalnością jest dokumentowanie hucznych warszawskich imprez i... zgrabnych piersi modelek. Rozebrała się dla niego także Jagoda, a jej półakty w spodniach dresowych Adidas trafiły na bloga Liestyle.

Jagoda Judzińska dla Liestylefot. Wujaszek Liestyle / liestyle.pl

Do sukcesów Jagody trzeba zaliczyć także udział w kilku sesjach zdjęciowych (np. dla bieliźnianej marki Perilla), pójście w kilku pokazów (m. in. kolekcji Lilian Prym w DH MODO) oraz... udział w Mielec Fashion Week.

Miłego wieczoru ! ?? @perilla_lingerie ?? #perilla_lingerie #topmodel #love#beutiful#topmodel#jakubkaczanowskiphotography #jagodajudzinska @kaczan

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jagoda Judzińska ?? (@jagodajudzinska)

Dziękuję @ijankowska ??#jagodajudzinska #natural#model#ilonajankowska#fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jagoda Judzińska ?? (@jagodajudzinska)

Radek Pestka w lookbooku ECID Radek Pestka w lookbooku ECID mat. prasowe ECID

Radek Pestka

Radek Pestka jeszcze walczy o wygraną "Top Model 5", ale jego zdjęcia już zdążyły zalać platformę sprzedażową z polską modą, SHOWROOM.pl. Powód? Chłopak stał się ulubieńcem młodych rodzimych marek. Wystąpił w lookbooku marki dodatków ECID, na premierę czeka jego kolejna sesja dla MALE-ME. To dopiero początek, lokalna rozpoznawalność jest dla pracodawców ogromnym atutem modela.


Jak dotąd Pestka nie pochwalił się kontraktem modelingowym, zdaje się jednak, że po występie w finale miejsce w Avant ma zapewnione. Tylko czy Radek marzy o karierze modela czy widzi siebie w zupełnie innej roli? Na pewno chce pozostać w świecie mody, ale na swoim instagramowym opisie przedstawia się jako bloger i... stylista.

Radek Pestka w lookbooku ECIDmat. prasowe ECID

Jakob Kosel i Karolina Pisarek z Jakob Kosel i Karolina Pisarek z "Top Model" w sesji ślubnej dla Apart - pierwsze zdjęcia Marcin Tyszka / APART

Jakob Kosel i Karolina Pisarek

Informacje o dwójce faworytów są dawkowane oszczędnie. Dyskrecja modeli ma zapewne związek z podgrzewaniem atmosfery przed wielkim finałem. Najwięcej wiemy o wspólnej sesji Kosela i Pisarek dla Apart, w której wcielili się w rolę pary młodej. Fotografował ich Marcin Tyszka.

 

Kulisy sesji ślubnej 2015 - Karolina Pisarek i Jakob Kosel

Finaliści Top Model TVN Jakob Kosel i Karolina Pisarek na planie najnowszej kampanii Apart. Zapraszamy za kulisy klimatycznej sesji ślubnej. Wielki finał Top Model TVN już dzisiaj. Czy ktoś z bohaterów sesji Apart sięgnie po wygraną? Trzymamy kciuki!

Posted by Apart on 30 listopada 2015


Jakieś strzępki informacji znajdujemy też na Instagramie uczestników. Wiemy, że oboje pracują intensywnie - Karolina pozowała m. in. dla popularnego Łukasza Dziewica.

 

Spontaniczne zdjęcia z @lukaszdziewic ?? #photoshoot #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Cały czas pracuję, staram sie ! Daje z siebie wszystko! A oto efekty! ????za aparatem ?? @moniikor ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jakob Kosel (@jakobkosel)

Samuel Kowalski - sesja dla agencji ECManagement Samuel Kowalski - sesja dla agencji ECManagement Krzysztof Wyżyński / ECManagement

Samuel Kowalski

W Wietnamie Samuel wypadł zaskakująco źle i już zdawało się, że pożegna się z marzeniami o modelingu. Krytykowaliśmy go za sztywność i pozowanie z jedną miną, jednak nie da się ukryć, że rysy twarzy ma perfekcyjne. Doceniła to agencja ECManagement, przyjęła chłopaka w swoje szeregi i od razu zorganizowała udaną sesję z cenionym fotografem Krzysztofem Wyżyńskim.

Samuel Kowalski - sesja dla agencji ECManagementKrzysztof Wyżyński / ECManagement

Agencja zdążyła już znaleźć dla Samuela reprezentację w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku, pojawiły się też pogłoski o potwierdzonych pokazach. Ostateczną decyzję klient podejmuje na podstawie castingu na żywo, a nie zdjęć, ale trzymamy kciuki za przyszłe sukcesy modela. Jeśli popracuje nad luzem, może dużo w tym zawodzie osiągnąć.

Samuel KowalskiKrzysztof Wyżyński / mat. prasowe ECManagement

paprocki&brzozowski wiosna-lato 2016 - pokaz kolekcji '63 x 45' paprocki&brzozowski wiosna-lato 2016 - pokaz kolekcji '63 x 45' Filip Okopny

Kamila Ibrom

Po odejściu z programu Kamila Ibrom podpisała kontrakt z partnerującą "Top Model" agencją AVANT. Już są pierwsze efekty współpracy. Kamila zakwalifikowała się do pokazu duetu Paprocki&Brzozowski! Dla początkującej modelki to duże wyróżnienie. Czy zobaczymy ją także w najbliższym pokazie Roberta Kupisza?

Wcześniej widzieliśmy Ibrom na Fashion Week Poland, gdzie wystąpiła u Jacoba Birge i otworzyła pokaz Michała Zielińskiego (dwóch zwycięzców "Project Runway").

Jacob Birge Vision - Kamila Ibrom na wybieguMike Pasarella / mat. prasowe Fashion Week Poland

W programie Kamila nie była najlepsza w pozowaniu, ale przyznajcie, że pierwsze zdjęcia testowe Ślązaczki w AVANT są obiecujące.

Natalia Gulkowska - pokaz Jacob Birge Vision Natalia Gulkowska - pokaz Jacob Birge Vision Mike Pasarella / mat. prasowe Fashion Week Poland

Natalia Gulkowska

Na Fashion Week Poland pojechała też Natalia Gulkowska. TVN jest głównym patronem tej imprezy, reprezentacja wychowanków stacji była więc spora. Modelka poszła u Jacoba Birge i Michała Zielińskiego.

Dzień II pokazów podczas Tygodnia Mody w Łodzi - pokaz @vandis_zielinski I love it!! ??????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska)

Gulkowska intensywnie pracuje też nad portfolio, ale efekty sesji zdjęciowych zamieszcza na Instagramie. O kontrakcie z agencją nie wiemy nic, ale będziemy ją obserwować.

Backstage wczorajszej sesji!! Efekty juz wkrótce! ?? @glusniewsky ??

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Gulkowska (@nataliagulkowska)

Michael Mikołajczuk Michael Mikołajczuk fot: Tomek Dębski - Fotografia / FB Michael Mikołajczuk

Michael Mikołajcuk i Sebastian Zawiliński

Obaj panowie chadzają na stołeczne pokazy mody (jako goście) i cierpliwie budują portfolio. Eksponują to, co w programie było ich największym atutem, czyli wysportowane ciało.


Michael i Sebastian należeli też do TVN-owskiej ekipy na Fashion Week Poland. Poszli, rzecz jasna, w pokazach Jacoba Birge i Michała Zielińskiego.

Dzis fashion week w Łodzi :) wiecej na #snapchat zawilinski.s #fashionweek #tvn #topmodelpolska #projectrunway #fashion #models #łódź

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sebastian Zawiliński (@sebastianzawilinski)

 

Michael Mikołajczuk na Fashion Week PolandMike Pasarella / mat. prasowe Fashion Week Poland

 

Więcej o: