Nowy trend w modzie ślubnej? Coraz popularniejsze są suknie z kolorowymi spódnicami w stylu ombre

Kolorowa suknia ślubna? Kiedyś była to propozycja dla odważnych, jednak panny młode coraz częściej się na nią decydują. Zobacz najmodniejszy trend, dzięki któremu stają się popularne.

Suknie ślubne ze spódnicami ombre

Coraz więcej kobiet, które decydują się na ślub w nieco luźniejszej atmosferze, wybiera mniej tradycyjne suknie. Niedawno pisaliśmy o najczęściej publikowanej w Internecie kreacji, której daleko było do typowej bezy. Składała się przede wszystkim z koronki i lekkich pasm tiulu. Całość była bardzo delikatna i odkrywała sporo ciała.

Wygląda na to, że jej miejsce może zająć nieco inny rodzaj sukni. Na Pintereście można znaleźć coraz więcej zdjęć panien młodych w kreacjach z farbowanymi spódnicami. Pomiędzy postami ze ślubów pojawiają się także poradniki, które pokazują, jak samodzielnie zmienić kolor sukni metodą dip-dye.

Dip-dye to technika farbowania tkaniny poprzez stopniowe moczenie jej w barwniku, dzięki czemu uzyskuje się efekt ombre. Stosuje się ją przede wszystkim do zmieniania koloru ubrań w stylu hippie czy etno. Teraz coraz częściej możemy zobaczyć ją na sukniach ślubnych.

Stylizacja dla fanek Disneya

Dla miłośniczek tradycji w nowoczesnym wydaniu

Delikatny błękit

Co sądzicie o takich sukniach ślubnych? Czy waszym zdaniem farbowanie spódnic znajdzie swoje miejsce w polskich kościołach i urzędach? Może mimo wszystko wolicie bardziej tradycyjne i grzeczne sukienki?

Więcej o: