Kto wygra "Top Model"? Oceniamy szanse Darii, Patryka i Ewy

Po wyprawie na Fashion Week do Madrytu Daria, Ewa i Patryk są gotowi konkurować o zwycięstwo. Kto ma największe szanse?
Finaliści 6. edycji Top Model TVN Finaliści 6. edycji Top Model TVN FB Top Model TVN

Kto wygra "Top Model"? Oceniamy szanse Darii, Patryka i Ewy

Od wielu edycji nie mieliśmy takiego finału. W trójce, która się do niego dostała nie ma typowych dla "Top Model" "przyszłych celebrytów", czyli osób które do zawodu modelki/modela się nie nadają. Zwykle do finału programu dochodziła co najmniej jedna osoba, której przyszłość jest na ściankach, a nie na wybiegu. Tacy finaliści urzekali widownię miłą powierzchownością albo łzawą historią o odzyskiwaniu pewności siebie na planie. Później znikali z okładek, a po roku, dwóch także z proszonych bankietów.

Przeczytaj także: Klątwa "Top Model". Dlaczego laureaci nie mogą odnieść sukcesu w "prawdziwym świecie"?

Tym razem jest znacznie lepiej. Kandydaci mają potencjał, debiutowali już na wybiegu, sprawdzili się w Madrycie (znacznie mniej egzotycznym, ale bardziej prestiżowym na modowej mapie świata niż azjatyckie lokacje z 4. i 5. edycji). Czy wreszcie doczekamy się zwycięzcy, który coś osiągnie w świecie mody. I kto nim zostanie?

Finaliści 'Top Model' w hiszpańskiej sesji w Madrycie: Daria Zhalina Finaliści 'Top Model' w hiszpańskiej sesji w Madrycie: Daria Zhalina Felix Valiente / Top Model TVN

Ulubienica jurorów: Daria Zhalina

20 lat Wzrost: 181 cm

Wymiary przed startem programu: Waga: 59 kg Biust: 83 cm Talia: 65 cm Biodra: 93 cm

Daria Zhalina to pewny typ. W programie radziła sobie doskonale, często wygrywając sesje zdjęciowe z kolejnych odcinków. Z punktu widzenia rynku ma świetne warunki - aż 181 cm wzrostu i wyjątkowo szczupłą sylwetkę. Tak szczupłą, że podczas pokazów bielizny na Madrid Fashion wyglądała wręcz kościsto. Aniołkiem Victoria's Secret pewnie Daria nie będzie, ale ma realne szanse w high fashion.

Pytanie, jak jej charakterystyczną urodę (raczej mało elastyczną) będą odbierali fotografowie. Daria idealnie pasowała do sesji w stylu flamenco, a Hiszpan Felix Valiente był nią zachwycony. Wiadomo, że doskonale pracuje z aparatem i ma pewny krok na wybiegu. Gdyby decydowali jurorzy, Daria miałaby zwycięstwo w kieszeni. Co na to widzowie? Przypominamy, że w zeszłorocznym finale jako pierwszego wyrzucili Jakoba Kosela...

Finaliści 'Top Model' w hiszpańskiej sesji w Madrycie: Patryk Grudowicz Finaliści 'Top Model' w hiszpańskiej sesji w Madrycie: Patryk Grudowicz Felix Valiente / Top Model TVN

Ulubieniec widowni: Patryk Grudowicz

Wiek: 19 lat Wzrost: 188 cm

Wymiary przed startem programu: Waga: 79 cm Klatka: 97 cm Pas: 79 cm Biodra: 87 cm

W sondzie na stronie programu "Top Model" aż 65% głosujących typuje zwycięstwo Patryka. To ważne, bo o ostatecznych wynikach zdecydują SMSy widzów. Grudowicz może się podobać - jest diabelnie fotogeniczny, a przy tym skromny (twierdzi, że życzy zwycięstwa Darii). Wzbudza sympatię telewidzów, a skromne początki tylko dodają mu w oczach publiczności. Chłopak pochodzi z ubogiej rodziny, a dzięki "Top Model" po raz pierwszy wyjechał za granicę i wyprostował sobie zęby (na oczach widzów).

Jednak historia awansu społecznego nie jest jedynym atutem Patryka - model jest szczupły, słusznego wzrostu, dobrze prezentuje się na wybiegu. Ostatnio wystąpił w pokazie Mariusza Przybylskiego i wypadł bardzo naturalnie. Model jest też ulubieńcem Joanny Krupy.

Finaliści 'Top Model' w hiszpańskiej sesji w Madrycie: Ewa Niespodziana Finaliści 'Top Model' w hiszpańskiej sesji w Madrycie: Ewa Niespodziana Felix Valiente / Top Model TVN

Niespodzianka: Ewa Niespodziana

18 lat Wzrost: 182 cm

Wymiary przed startem programu: Waga: 62 kg Biust: 87 cm Talia: 68 cm Biodra: 97 cm

Sukcesu Ewy nikt nie przewidział, a już tym bardziej jurorzy. Wypominali dziewczynie szerokie biodra, różnie oceniali jej sesje. Raz nawet prawie odpadła z programu, uratowała ją jednak interwencja Michała Piroga. Dopiero w Madrycie Ewa rozkwitła.

Okazało się, że jej kobieca sylwetka dobrze prezentuje się w pokazach mody plażowej, w ostatniej sesji wypadła znakomicie. Wreszcie przekonał się do niej Marcin Tyszka, bardzo chwaliła Kasia Sokołowska. Niestety, Ewa znalazła się w czołówce wyścigu bardzo późno i istnieje ryzyko, że widzowie jeszcze nie uwierzyli w jej umiejętności. W sondażu na topmodel.tvn.pl ma najmniej głosów.

Więcej o: