Wpadki na Telekamerach 2017: upiorne makijaże to dopiero początek. Co tu robi suknia studniówkowa i peniuar?

Telekamery to okazja do pozowania na ściance nawet dla prezenterów telewizji, którzy na salonach bywają sporadycznie. Niestety, nie wszyscy zdali ten trudny egzamin.
Agata Załęcka Agata Załęcka WBF/MAREK KUDELSKI

Wpadki na Telekamerach 2017: upiorne makijaże to dopiero początek. Co tu robi suknia studniówkowa i peniuar?

Aktorka i artystka kabaretowa pozowała ze statuetką za serial paradokumentalny "Na Sygnale".

Telekamery to okazja do pozowania na ściance nawet dla prezenterów telewizji, którzy na salonach bywają sporadycznie. Niestety, nie wszyscy zdali ten trudny egzamin.

Agata Załęcka

Niestety, musiała ją odebrać w TEJ kreacji. Przy tak wyeksponowanym dekolcie skromnie wypadła nawet Doda, ale nie jedyny problem tego przebrania leśnej księżniczki. Suknia z nieznośnie sztywnego tiulu jest po prostu tandetna, przypomina przesadzone kreacje z dawnych studniówek.

Agata ZałęckaKAPIF.pl

Na tle innych gości, Agata Załęcka wygląda na przebraną, jakby wybierała się na imprezę znacznie wyższego kalibru (Oscary?).  Może byłoby lepiej, gdyby nie mocna opalenizna? Albo zupełnie nieprzystający wizaż? Do sukni balowej z takim rozmachem pasowałoby jakieś eleganckie upięcie, a nie niedbałe loki. Orientalne kolczyki też warto by wymienić na coś znacznie mniejszego, ale za to ze szlachetnych kamieni.

Chcesz wiedzieć, które stylizacje Telekamer oceniliśmy na 6, a które na 4+? 11 najlepiej ubranych gwiazd imprezy>>>

Aleksandra Kostka Aleksandra Kostka KAPIF.pl

Aleksandra Kostka

Pal licho suknia pogodynki, nie zachwyca, ale też nie oburza. Do wymiany jest cała oprawa! Najgorsze elementy to oczywiście niemodna kolia z koralików i równie tandetne kolczyki. Do akcesoriów też można by się przyczepić - nierozłącznych kompletów buty+torebka nie nosimy już od dobrej dekady. Wisienką na torcie jest wizaż - jak złośliwa musiała być makijażystka, która przemieniła Aleksandrę Kostkę w zapiekłą z gniewu Cruellę de Mon?

Telekamery 2017 Telekamery 2017 KAPIF.pl

Marcelina Zawadzka

Wielka szkoda. Marcelina Zawadzka, zdobywczyni Telekamery jako "nadzieja telewizji", to piękna kobieta, którą przyćmiła mało udana kreacja. Kolor niby gustowny, ale niepasujący do oliwkowej cery właścicielki (lepiej w podobnym kolorze wyglądała bledziutka Ilona Ostrowska). Tren - bardzo obfity i toczący wojnę o uwagę z minisukienką pod spodem. Marcelina dwoiła się i troiła, żeby zaprezentować pełen zakres ruchów tego peniuaru, ew. sukni-motyla.

Dodatkowy minus należałoby przyznać za dopasowanie kreacji. Góra dziwnie odstawała pod pachami, jakby cała kreacja była za duża. Czy Marcelina wybierała ją w ostatniej chwili i zabrakło czasu na poprawki krawieckie?

Telekamery 2017 Telekamery 2017 KAPIF.pl

Karina Kunkiewicz

Karina Kunkiewicz, aktorka wyraźnie znająca się na modzie i eksperymentująca z awangardowymi trendami, tym razem poległa w starciu z materią. Bardzo ciekawy płaszcz z przeskalowanych cekinów znalazł się w fatalnym towarzystwie. Najgorsze są to oczywiście buty. Kozaki z aksamitu to odważny pomysł, ale wcale nie skazany na porażkę, jeśli tylko NIE jest to cieniowany, odbijający światło aksamit. W tym "arcydziele" szewstwa noga wygląda jak słup owinięty celofanem.

Gwieździe nie udało się też zapanować nad trendem na bieliźniane sukienki. One nie znoszą konkurencji, więc nie dogadają się z cekinową narzutką. W dodatku subtelna prowokacja umiera śmiercią naturalną, jeśli spod halki wystaje zabudowany usztywniany stanik. A wystarczyło podejrzeć, jak bieliźniane suknie noszą na hollywoodzkich imprezach.

Paulina Drażba Paulina Drażba KAPIF.pl

Paulina Drażba

W przeciwieństwie do przypadku Kariny Kunkiewicz, tu głównymi winowajcami są fryzjer i makijażysta. Make up jest mocny, bardzo surowy, ale to fryzura woła o pomstę do nieba. Podniesienie grzywki sprawiło, że prezenterka wygląda, jakby nie miała włosów, a... tupecik. Takie uczesanie wyjątkowo skutecznie odebrało Paulinie urody.

Telekamery 2017KAPIF.pl

Najgorsze, że ta stylizacja ma świetną bazę - elegancką czerwoną maxi. Czy nie wyglądałaby lepiej bez tego kontrastowego futerka, bez kiczowatych kolczyków? Za całą biżuterię wystarczyłby tu piękny pierścień na dwa palce.

Agnieszka Jastrzębska Agnieszka Jastrzębska KAPIF.pl

Agnieszka Jastrzębska

Agnieszki Jastrzębskiej nie powinno tu być. Suknia może trochę infantylna, ale śliczna, wizaż typowy dla prezenterki (korzystny), dodatki - dobrane z gustem, a nawet pewną ostrożnością. Co z tego, jeśli kreacja jest przymała, a zdjęciem imprezy staje się ukradkowo uchwycony "drugi dekolt" na plecach.

Zupełnie niepotrzebna wpadka i najlepsze ostrzeżenie na przyszłość - trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Telekamery 2017 Telekamery 2017 KAPIF.pl

Katarzyna Skrzynecka

Lata lecą, komentatorzy się burzą, a Katarzyna Skrzynecka nadal nosi mało twarzowe kuce, rzęsy pod samą brew, dziewczęce sukieneczki i łupowate szpilki. Cóż, trzeba się przyzwyczaić.

Zmęczeni oglądaniem nieudanych strojów? Zobaczcie 11 najciekawszych stylizacji Telekamer 2017

Więcej o: