Kontrowersyjne stylizacje gwiazd z pokazu Bizuu: klasa czy cukierkowy kicz? Dama czy szalona hipiska? [OCENIAMY]

Na czerwonym dywanie wiosna stoczyła bitwę z odchodzącą zimą. Niektóre gwiazdy wyglądały jak na czerwcowym pikniku, inne - jak królowe karnawału. Bierzemy pod lupę stylizacje, które pobudzają do dyskusji i wystawiamy im oceny. Jak w szkole.
Joanna Krupa Joanna Krupa KAPIF

Kontrowersyjne stylizacje gwiazd z pokazu Bizuu: klasa czy cukierkowy kicz? Dama czy szalona hipiska? [OCENIAMY]

Na czerwonym dywanie wiosna stoczyła bitwę z odchodzącą zimą. Niektóre gwiazdy wyglądały jak na czerwcowym pikniku, inne - jak królowe karnawału. Bierzemy pod lupę stylizacje, które pobudzają do dyskusji i wystawiamy im oceny. Jak w szkole.

Joanna Krupa

Joanna Krupa otwiera plejadę gwiazd, które uznały, że mamy już sezon wiosenno-letni i basta, lód na chodniku należy zignorować. Nawet jeśli pastelowy kombinezon miałby się pogryźć z wełnianą peleryną.

Joanna KrupaKAPIF

W kombinezonie luksusowej marki Elisabetta Franchi Joanna Krupa prezentowała się niezwykle zgrabnie, ale czy z klasą? Trochę w tej stylizacji za dużo lukru i szyku "Barbie" - Joanna przypominała nam smakowity tort weselny. Przyznajemy plusa za świetne szpilki i torebkę z pleksi, ale całość bardziej pasuje na imprezę w Miami niż chłodnej Warszawie. Europejskiego sznytu dodałoby tej stylizacji gładkie upięcie włosów.

Nasza ocena: 3+

Zobacz kolekcję Bizuu wiosna-lato 2017. Finałowe minuty pokazu:

Ola Kisio Ola Kisio KAPIF.pl

Aleksandra Kisio

U Aleksandry Kisio nadal zima. I całe szczęście, bo aktorka wyglądała perfekcyjnie. Kisio eksperymentowała już ze stylizacjami typu "ton w ton", ale ta jest najlepsza w jej karierze. Bardzo w trendach, łączy aksamit, delikatne falbanki, bieliźniany top i kolorową etolę. Wszystko idealnie do siebie dobrane i nieprzytłoczone klasycznymi srebrnymi akcesoriami. Karnawał w najlepszym wydaniu!

Aleksandra Ola Kisio    2017-01-31KAPIF.pl

Nasza ocena: 6- (minus za okrucieństwo wobec zwierząt, bo ponoć etola była naturalna. Wolimy nie wiedzieć)

Agnieszka Hyży Agnieszka Hyży KAPIF.pl

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży wybrała sukienkę z najnowszej kolekcji Bizuu, z tym, że poprosiła o jej skrócenie. Zupełnie niepotrzebnie, bo w oryginalnej wersji sukienka wyglądała na bardziej wyrafinowaną.

Agnieszka Hyży i modelkaKAPIF.pl

Rozumiemy chęć pojawienia się na pokazie w kreacji prosto z wybiegu, na całym świecie uważa się to za wyróżnienie dla gwiazdy, ukłon ze strony projektanta. Żyjemy jednak w kraju o bardzo mocno wyróżnionych sezonach i pomykanie po śniegu w sukieneczce w tropikalne liście jest po prostu zabawne.

Agnieszka HyżyKAPIF.pl

Co gorsza, ktoś obsypał twarz prezenterki kilogramem rozświetlacza, co sprawiało wrażenie, jakby z nieba lał się sierpniowy żar i gwiazda nie mogła nadążyć z pudrowaniem czoła.

Nasza ocena: 1+

Zofia Ślotała Zofia Ślotała KAPIF.pl

Zofia Ślotała

Kostium do musicalu "Hair" czy pełnoprawna stylizacja na czerwony dywan? Ta stylizacja Zosi Ślotały może prowokować do skrajnych ocen. Nam się jednak bardzo podoba. Stylistka wzięła letnią suknię z wybiegowej kolekcji i znalazła sposób, żeby nadać jej bardziej uniwersalnego, orientalnego charakteru. Sprawdziła się kimonowa narzutka (też Bizuu), całość pięknie zamykają nietypowe kolczyki i romantyczna fryzura.

Zofia Ślotała i modelkaKAPIF.pl

Nasza ocena: 5+

Bizuu - pokaz mody Bizuu - pokaz mody KAPIF.pl

Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi sprawiła, że naprawdę nie wiemy, co powiedzieć. Pomysł dobry, ale wykonanie zbyt komiksowe. Ramoneska z naszywkami to bardzo dobre uzupełnienie zwykłej małej czarnej, ale kuc, fioletowa szminka i oprawki retro, to już za dużo dobrego. Ten zestaw wyglądałby świetnie na jakiejś imprezie tematycznej - podobnie ubierają się amerykańskie gwiazdy na gale rozdania nagród najmłodszych widzów (Patrz Kids' Choice Awards).

Zobacz także: Przypinki i naszywki - dodatki, które ożywią każdą stylizację

Nasza ocena: 3

Bizuu - pokaz modyKAPIF.pl


Bizuu - pokaz mody Bizuu - pokaz mody KAPIF.pl

Jessica Mercedes

Tę stylizację Jessiki polubiło na Instagramie 33 tysiące osób. My mamy mieszane uczucia. Podoba nam się, że blogerka wybrała ubrania z sieciówki (Zara i Topshop), zamiast np. szpanować zbyt wystawną suknią za grube tysiące. W przeciwieństwie do innych gwiazd, Jessica rozumie też, że wiosenne trendy należy aplikować stopniowo, zamiast stroić się na garden party.

Zastrzeżenia? Mimo harmonijnego zestawienia ubrań i dodatków, blogerka wygląda jakoś smutno (moda na za długie rękawy czasem przynosi taki efekt). Brakuje nam efektu "wow".

Nasza ocena: 4

Aneta Kręglicka Aneta Kręglicka KAPIF.pl

Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka wielokrotnie już pokazała, że nie boi się nosić spodni na czerwonym dywanie, nawet jeśli są to zwykłe dżinsy (a nawet, o zgrozo, podarte i z naszywkami). Wystarczy lekko podwinąć nogawkę, żeby wyeksponować but, dodać biżuterię i interesujący żakiet, i stylizacja wieczorowa gotowa. Brawa za odwagę i niewymuszony szyk.

Nasza ocena: 5

Podobny pomysł na alternatywę na czerwonym dywanie miała w tym sezonie Alexa Chung:

Bizuu - pokaz mody Bizuu - pokaz mody KAPIF.pl

Charlize Mystery

Popularność Charlize Mystery zdaje się przygasać, ale czasem jeszcze widujemy blogerkę na czerwonym dywanie. Na pokazie Bizuu Karolina zdecydowała się na bezpieczną i zgodną z tendencjami stylizację - modny róż w karnawałowej wersji (spódnica H&M) i koszulę z żakardowym wykończeniem. Poprawnie, choć bez zbytniej fantazji.

Nasza ocena: 4

Bizuu - pokaz mody Bizuu - pokaz mody KAPIF.pl

Paulina Krupińska

Kolejna stylizacja z wybiegu, która na wybiegu powinna pozostać i podążyć w stronę czerwonego dywanu dopiero w późnowiosennym okresie plenerowych bankietów. Nie wiemy, czy traktować ten strój poważnie czy dać modelce koszyk malin i obsadzić w inscenizacji "Balladyny".

Nasza ocena: 3-

Bizuu - pokaz mody Bizuu - pokaz mody KAPIF.pl

Katarzyna Zielińska

Biała dama? Nie ma nic złego w tej nobliwej sukni z jedwabiu (Bizuu), ale brakuje tu jednak jakiegoś mocniejszego akcentu. Tak trudny fason trzeba by obronić stylizacją, aktorka postawiła zaś na bardzo bezpieczną oprawę. Całość wypadła blado.

Nasza ocena: 3

Bizuu - pokaz mody Bizuu - pokaz mody KAPIF.pl

Dorota Gardias

Tutaj zadziałał automat: sukienka prosto z wybiegu, dodatki jako tło i stylizacja gotowa. Dla gwiazd tydzień pełen imprez (najpierw Telekamery, później pokazy Bizuu, Michała Szulca, Paprocki & Brzozowski) na pewno nie jest lekki, i istnieje pokusa pójścia na łatwiznę. Tu coś zgrzyta. Sukienka bardzo słodka, fryzura zbyt napuszona, kolczyki z innej bajki.

Nasza ocena: 2

Więcej o: