Gwiazdy w czerni na gali Empiku: Co łączy Jessikę Mercedes z Moniką Olejnik i Magdaleną Boczarską? Jeden modny szczegół

Większość gwiazd obecnych na gali bestsellery Empiku 2016 wybrała czerń. Ponadczasowa klasyka czy nuda? Oceńcie sami.
Bestsellery EMPiKu 2016 Bestsellery EMPiKu 2016 KAPIF.pl

Gwiazdy w czerni na gali Empiku. Co łączy Jessikę Mercedes z Moniką Olejnik i Magdaleną Boczarską? Jeden modny szczegół

Większość gwiazd obecnych na gali bestsellery Empiku 2016 wybrała czerń. Ponadczasowa klasyka czy nuda? Oceńcie sami.

Jessica Mercedes

Prawie nie rozpoznaliśmy Jessiki Mercedes w rockowym wydaniu! Przyznajcie, że mocne smoky eyes radykalnie zmieniło wizerunek blogerki. Jej stylizacja opiera się na popularnych trendach, które obecnie znajdziecie w każdej sieciówce (kabaretki, przyduża kurtka bomber i sukienka w małe kropeczki). Rajstopy i makijaż tworzą ramę tego stroju, dzięki którym Jessica Mercedes wygląda na buntowniczkę. Intrygująco.

Nasza ocena: 5-

Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska EAST NEWS

Magdalena Boczarska

Duet kabaretki+botki powraca w stylizacji Magdaleny Boczarskiej. Gwiazda "Sztuki Kochania" potraktowała jednak ten rockowy trend znacznie łagodniej. Wybrała klasyczną sukienkę kopertową z bardzo modnego w tym sezonie aksamitu, ozdobionego połyskującymi kropeczkami. Naszą uwagę przyciągnęła też nietypowa torebka (vintage?) i, jak zwykle perfekcyjny, dziewczęcy wizaż.

Nasza ocena: 5

Magda Magdalena Boczarska    2017-02-07KAPIF.pl

 

Bestsellery EMPiKu 2016 - Monika Olejnik Bestsellery EMPiKu 2016 - Monika Olejnik KAPIF.pl

Monika Olejnik

Jak wam się podoba Monika Olejnik w garniturze w "Atomówki"? Postacie z Cartoon Network trafiły do szafy dziennikarki za pośrednictwem Bizuu. Polski duet lansuje coraz to nowe minikolekcje z motywami popkulturowymi, ostatnio... z Barbie. Nam podoba się to zestawienie młodzieńczej energii (i nonszalancji, patrz krawat) z luksusem (efektowna torba w panterkę). Zauważyliście, co Olejnik ma na stopach? Oczywiście kabaretki!

Nasza ocena: 5-

Bestsellery EMPiKu 2016 Bestsellery EMPiKu 2016 KAPIF.pl

Agnieszka Woźniak-Starak

Na imprezie Empiku Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w zachwycającym garniturze z kolekcji "Transplantacja" Mariusza Przybylskiego. Ta linia projektanta powstała z wykorzystaniem... tkanin z odzysku, co nie przeszkodziło mu stworzyć bardzo eleganckich propozycji, odpowiednich także na wieczór. W zgrabnym komplecie, z krwistą szminką i gładko zaczesaną fryzurą Woźniak-Starak wyglądała perfekcyjnie.

Nasza ocena: 6

Bestsellery EMPiKu 2016KAPIF.pl

 

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski KAPIF.pl

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke bardzo skromnie, jakby chciała pozostać w cieniu męża. Jej prostej jedwabnej sukni na ramiączkach niczego nie brakuje, ładne są także szpilki,przydałby się jednak jakiś dominujący akcent w stylizacji. Może ciekawsze dodatki i biżuteria przyciągnęłyby naszą uwagę?

Nasza ocena: 4

Katarzyna Warnke, Piotr StramowskiKAPIF.pl

 

Więcej o: