Na rozdaniu nagród Bafta pojawiła się nawet księżna Catherine, ale najlepiej wyglądała... Najciekawsze kreacje gali

Na rozdanie nagród BAFTA przyjechało pół Hollywood, a widownię zaszczycił książę William z małżonką. Wszyscy chwalili suknie księżnej i Emmy Stone, ale my mamy jeszcze trzecią propozycję.
Księżna Kate Księżna Kate DANIEL LEAL-OLIVAS / AP

Na rozdaniu nagród Bafta pojawiła się nawet księżna Catherine, ale najlepiej wyglądała... Najciekawsze kreacje gali

Na rozdanie nagród BAFTA przyjechało pół Hollywood, a widownię zaszczycił książę William z małżonką. Wszyscy chwalili suknie księżnej i Emmy Stone, ale my mamy jeszcze trzecią propozycję.

Księżna Catherine

Wręczenie nagród Bafta i Grammy odbyło się tego samego dnia, jednak ta pierwsza impreza była znacznie bardziej elegancka. Zamiast golizny i dziwnych fasonów - suknie haute couture, zamiast kolorowych włosów - eleganckie upięcia. Brylowała oczywiście księżna Catherine w kreacji jednego ze swoich ulubionych domów mody, Alexander McQueen.

Księżna Kate, książę WilliamVIANNEY LE CAER / AP

Żona następcy tronu prezentowała się rewelacyjnie, wcześniej jednak kazała przerobić suknię, tak aby mniej kojarzyła się z bielizną. Nam bardziej podoba się oryginał, ale zgadzamy się, że dwór wymaga powściągliwości w stroju.

Alexander McQueen Resort 2016mat. prasowe

Emma Stone Emma Stone Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP

Emma Stone

Kolejna doskonale oceniana kreacja wieczoru. Emma Stone triumfowała, nagrodzona za rolę w "La La Land", i jak na królową wieczoru przystało, jej strój był szalenie efektowny.

Emma StoneJOEL RYAN / AP

Jednak zamiast na statuetkę i uśmiech aktorki, wszyscy patrzyli na jej kostki. Dla konserwatystów komplet Chanel Couture był nie do zaakceptowania ze względu na spodnie cygaretki wystające spod sukni i perłową bransoletkę na kostce. My jesteśmy na tak!

Penelope Cruz Penelope Cruz Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP

Penelope Cruz

Penelope Cruz w sukni Atelier Versace to trochę trudniejszy orzech do zgryzienia. Metaliczna szata przypominała trochę suknię Michelle Obamy (tej samej marki), miała jednak mniej gustowny odcień i mniej harmonijne drapowania. Niestety dla Penelope, wyglądało to tak, jakby aktorka została przez Donatellę Versace porzucona i musiała sama poupinać belę złotej tkaniny.

President Barack Obama and first lady Michelle Obama wait at North Portico of the White House to greet Italian Prime Minister Matteo Renzi and his wife Agnese Landini, for a State Dinner, Tuesday, Oct. 18, 2016. The first lady is wearing a floor length, rose gold chainmail gown designed by Atelier Versace. (AP Photo/Manuel Balce Ceneta)Manuel Balce Ceneta (AP Photo/Manuel Balce Ceneta)

 

 

Emily Blunt Emily Blunt Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP

Emily Blunt

Jeśli Penelope Cruz oceniamy miernie, to kto zachwycił nas na gali Bafta? Emily Blunt! Aktorka wystąpiła w sukni Alexander McQueen (podobnie jak księżna Catherine), nawiązującej jeszcze do czasów, gdy żył założyciel tego domu mody. Haftowany gorset sukni wyglądał obłędnie, a w falbaniasta spódnica powiewała z gracją. Dla nas to Blunt była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru!

Britain Bafta Film Awards Arrivals Britain Bafta Film Awards Arrivals Joel Ryan / Joel Ryan/Invision/AP

Michelle Williams

Michelle Williams związana jest z marką Louis Vuitton, a efekty tej współpracy są bardzo zróżnicowane. Tym razem podoba nam się bezpretensjonalny wizerunek gwiazdy "Manchester by the Sea". Fason mini z długim rękawem pasuje do fryzurki w stylu lat 60., zgrabne sandały dobrze "zamykają" stylizację, a dziwaczna aplikacja wprowadza trochę pikanterii na czerwony dywan.

Nicole Kidman Nicole Kidman TOBY MELVILLE / REUTERS / REUTERS

Nicole Kidman

Nicole Kidman chyba przestraszyła się szumu wokół swojej cekinowej kreacji z papugami, i teraz wybrała coś znacznie skromniejszego. W subtelnej sukni Armani Privé wygląda superzgrabnie, a proporcje sylwetki są doskonałe. Dekolt odważny, ale nie wulgarny, biżuteria jak z królewskiego skarbca, ostateczny efekt znakomity. Mały minus za chaotyczną fryzurę.

Zobacz także:

Parada bezguścia na rozdaniu Grammy 2017. Dobrze wyglądała chyba tylko Adele... [OCEŃCIE]

Więcej o: