Gwiazdy na pokazie MMC: piękna Fijał, Siwiec jak królowa hip-hopu i ortopedyczne buty Jessiki

Wybitny duet MMC w ostatnich latach przebił się do mainstreamu i zaczął organizować wielkie pokazy z celebrytami. Tym razem nie zabrakło nietypowo ubranej Siwiec, eleganckiej Anety Kręglickiej, a nawet... wnuczki Millera.
Natalia Siwiec pochwaliła się płaskim brzuchem po ciąży. Niestety cała stylizacja w wersji total jeans look zdecydowanie do wymiany. Natalia Siwiec pochwaliła się płaskim brzuchem po ciąży. Niestety cała stylizacja w wersji total jeans look zdecydowanie do wymiany. Kapif

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec zdaje się nadal naśladować Joannę Horodyńską (muzę duetu MMC). Jej nowoczesny 'look' z dżinsu przypomina nam właśnie polską stylistkę albo... dziewczyny z hip-hopowych teledysków. Młoda mama nie wyglądała źle (ten brzuch może wywołać kompleksy!), ale trudno uwierzyć w metamorfozę tej lwicy salonowej. Przecież tak niedawno chodziła tylko w minisukienkach z dekoltem....

Ada Fijał Ada Fijał Kapif

Ada Fijał

Może luźniejsze spodnie nie układają się najlepiej, ale cała stylizacja pozostawia ogromne wrażenie! Fijał doskonale rozumie trendy, a czerwony 'total look' w jej wydaniu jest warty grzechu. Lekko awangardowy, kobiecy, ale ze sportowym akcentem. Super.

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Kapif

Jessica Mercedes

Doskonale, że Jessica eksperymentuje i nie boi się nawet nosić 'ortopedycznych' adidasków od Balenciagi (do skarpetek frotte!). To jednak propozycja dla bardzo odważnych i bardzo bogatych - trudno ukryć, że botki z Zary wyglądałyby tu korzystniej... Właśnie z tej sieciówki pochodzi świetna garsonka blogerki, którą uzupełniła torebką Chanel i T-shirtem Pink Floyd. Mamy nadzieję, że młoda blogerka zna ten zespół!

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska Kapif

Joanna Horodyńska

Polki nie przepadają za stylem Horodyńskiej, ale my dałybyśmy się zabić za te bialy szpilki Celine i opalizujący płaszcz od MMC. Duet nie mógł sobie wymarzyć lepszej promocji kolekcji. 'Horodyna' wygląda jak bardzo stylowa przybyszka z przyszłości.

Katarzyna Warnke pojawiła się w długiej, różowej spódnicy, do której dobrała czarny, prześwitujący top. Niestety zapomniała przy tym założyć stanik, przez co wszyscy mogli podziwiać jej piersi. Katarzyna Warnke pojawiła się w długiej, różowej spódnicy, do której dobrała czarny, prześwitujący top. Niestety zapomniała przy tym założyć stanik, przez co wszyscy mogli podziwiać jej piersi. Kapif

Katarzyna Warnke

Do nienawiści Kasi Warnke do makijażu zdążyłyśmy się już przyzwyczaić (przynajmniej ma piękną cerę!), tym razem jednak zgadza się też strój. Odważna dzianinowa spódnica jest nieco przezroczysta, zabawnie grając stereotypami o tym, co wypada nosić latem, a co zimą. Prosto, elegancko i z pazurem.

Karolina Gilon Karolina Gilon Kapif

Karolina Gilon

Niby wszystko jest tu modne, ale Karolina wygląda na przebraną, nie ubraną. Może wystarczyłoby się pozbyć krzykliwych okularów? Gilon ma modowe zacięcie, ale brakuje jej jeszcze wyczucia.

Bogna Sworowska Bogna Sworowska Kapif

Bogna Sworowska

Wow, Bogna Sworowska nosi kratę lepiej niż młodziutkie blogerki. Chyba nasza ulubiona stylizacja tej bizneswoman - z poczuciem humoru, w trendach, a jednocześnie stosowna.

Monika Miller Monika Miller Kapif

Monika Miller

Można by pomyśleć, że Leszek Miller nie jest już politykiem, a profesjonalnym menedżerem celebrytek. Wylansował Magdalenę Ogórek, wylansował własną wnuczkę. Teraz Millerówna wykorzystuje swoje pięć minut i pokazuje się na każdej ściance. Na MMC nie udało się zabłysnąć, w piżamowym garniturze wygląda po prostu smutno, a sprawy nie poprawia makijaż oczu. Miller wyglądała jakby miała grypę, ale nie mogła przegapić eventu.

Aneta Kręglicka Aneta Kręglicka Kapif

Aneta Kręglicka

Totalna klasyka podkręcona strusimi piórkami. To się nie mogło nie udać, zwłaszcza na tak pięknej kobiecie. Nietypowy garnitur to oczywiście dzieło MMC. Klasa, jak zwykle.

Katarzyna Sokołowska Katarzyna Sokołowska Kapif

Katarzyna Sokołowska

Na komplet od MMC zdecydowała się także Kasia Sokołowska, reżyser większości polskich pokazów mody. Miała na sobie przebogaty płaszcz wieczorowy z aksamitu, w którym wyglądała iście królewsko. Nie jesteśmy tylko pewni, czy konieczne było dodanie spodni od kompletu - trochę się 'zlewają' z górą. poza tym Sokołowska ma przepiękne nogi!

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Banalne połączenie czerni i czerwieni, biurowa sukienka... Edycie Herbuś chyba zabrakło czasu, żeby wyszykować się na galowy pokaz. Szkoda.

Laura Samojłowicz Laura Samojłowicz Kapif

Laura Samojłowicz

Nowa fryzura aktorki już sama w sobie potrafi dodawać lat. W tej sytuacji Laura powinna szczególnie dbać, by strój był nowoczesny i korzystny. Niestety, ta smutna suknia to modowa zbrodnia (bardziej nawet projektanta niż Samojlowicz). Materiał nadaje się co najwyżej na kostium filmowy i wcale nie ratują go tiulowe "skrzydła". W dodatku obniżona talia dodała aktorce centymetrów - wszerz, a nie wzdłuż.