Hity i wpadki 25-lecia Polsatu. Najlepiej Kożuchowska? Bo kto najgorzej, nie budzi większych wątpliwości

Na imprezie Polsatu byli WSZYSCY - od prezydenta RP aż po gwiazdki jednego reality show. Z tłumu gwiazd i celebrytek wyłowiliśmy te, których stroje zasługują na dłuższy komentarz, pozytywny lub negatywny.
25 lat Polsat - Małgorzata Kożuchowska 25 lat Polsat - Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska

Wow, Małgorzata Kożuchowska znów w najwyższej formie! Na imprezie Polsatu odzyskała tytuł królowej czerwonego dywanu, który nosi od lat, choć z przerwami. Co za wizaż, co za postura, co za klasa... Czerwona suknia z długim trenem jest godna najbardziej eleganckich balów ale, co ważne, nie dominuje nad właścicielką.

Poniedziałkowy wieczór można też uznać za najjaśniejszy moment w karierze Violi Piekut, projektantki oskarżanej dawniej o naśladowanie strojów z zachodnich czerwonych dywanów. Wygląda na to, że Piekut dojrzała jako twórca i jest gotowa ubierać największe nazwiska.

25 lat Polsat - Małgorzata Socha 25 lat Polsat - Małgorzata Socha KAPIF.pl

Małgorzata Socha

Pod nieobecność Magdaleny Boczarskiej, która wkrótce urodzi potomka, talent Gosi Baczyńskiej prezentowała Małgorzata Socha. Piękna aktorka wyglądała zniewalająco w przejrzystej kreacji w drobny kwiatowy rzucik. Jedynym zarzutem byłby tu mocno letni charakter stylizacji, co naturalne, gdy suknia pochodzi z przyszłorocznej kolekcji na sezon wiosna-lato 2018.

Gosia Baczyńska wiosna-lato 2018
Filip OkopnyKatarzyna Skrzynecka jako Tina Turner Katarzyna Skrzynecka jako Tina Turner VIPHOTO / EAST NEWS

Katarzyna Skrzynecka

Gratulacje za dystans do siebie, nagana za efekt. Dla wszystkich, którzy nie rozumieją, czemu Katarzyna Skrzynecka przebrała się za Tinę Turner, wyjaśniamy: chodzi o program "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka jest jego laureatką, a obecnie jurorką. Na urodzinach Polsatu postanowiła upamiętnić swój dawny występ w roli Turner i zaśpiewać dla gości "Private Dancer".

Szkoda tylko, że artystka nie pozbyła się stroju scenicznego tuż po występie, bo nie był specjalnie korzystny. Mamy też pewien problem z formułą programu, w którym biali artyści są przemalowywani na Afroamerykanów. W Stanach taką praktykę nazywa się "blackface" i ze względów historycznych jest ona postrzegana jako największe faux pas.

{PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 11.12.2017 JUBILEUSZOWA GALA Z OKAZJI 25-LECIA TELEWIZJI POLSAT N/Z: KATARZYNA SKRZYNECKA
VIPHOTO / EAST NEWS

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan KAPIF.PL

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan to kobieta pełna niespodzianek. Z mało stylowej "dziewczyny z sąsiedztwa" czasem przeobraża się w prawdziwą elegantkę. Tak było na urodzinach Polsatu. W intrygującej sukni z siatką, projekcie duetu THECADESS, prezentowała się bardzo zgrabnie i elegancko. Brawo.

Barbara Kurdej-Szatan
KAPIF.PL25 lat Polsat, Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski 25 lat Polsat, Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski KAPIF.pl

Tamara Arciuch

O sukni od Marlu Tamary Arciuch jest głośno z niewłaściwego powodu - wcześniej włożyła ją Anna Czartoryska. Nie zmienia to faktu, że Arciuch wyglądała świetnie - aktorce o klasycznej urodzie pasuje taki dystyngowany wizerunek.

Anna Czartoryska-Niemczycka, Michał Niemczycki
KAPIF25 lat Polsat - Agata Młynarska 25 lat Polsat - Agata Młynarska KAPIF.pl

Agata Młynarska

Agata Młynarska ma bardzo specyficzny gust - nawet w zwiewnej sukni do ziemi musi przede wszystkim wyglądać SEXY. A seks jest przeciwnikiem elegancji. Nic tu nie pomoże piękny jedwab, ani talent Agaty Nivette z Laurelle, która tworzy świetne suknie ślubne i kreacje bankietowe. Romantyzm kłóci się tu z ogromnym dekoltem, a seksapil z powagą doświadczonej dziennikarki.

Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna EastNews

Paulina Sykut-Jeżyna

Kolorowy ptak gali Polsatu, czyli Paulina Sykut. Papuzia kreacja od Just Paul nie każdemu musi się podobać, ale na czerwonym dywanie prezentuje się bardzo efektownie. Dobry pomysł z przewiązaniem kokardy na szyi wprowadza do tej stylizacji odrobinę luzu i zabawy.

25 lat Polsat - Hanna Lis 25 lat Polsat - Hanna Lis KAPIF.pl

Hanna Lis

Szlafrokowa suknia z cekinów? Brzmi przerażająco, ale projekt La Manii oceniamy pozytywnie. Hanna Lis wypadła seksownie, ale nie wulgarnie, a nietypowy fason wyróżnił ją na wielkim balu. Dużo klasy dodają tu klasyczne hollywoodzkie kolczyki.

25 lat Polsat - Roma Gąsiorowska 25 lat Polsat - Roma Gąsiorowska KAPIF.pl

Roma Gąsiorowska

"Dziękuję @gosiabaczynska_official za to, że tak rozumiesz kobiecą wrażliwość" - napisała aktorka na Instagramie. Rzeczywiście, aktorka wyglądała oryginalnie i subtelnie, szczególnie od pasa w górę (ten siatkowy dekolt!). W talii przydałby się jednak ciemny pasek, aby przełamać proporcje.

Nowy, wyrafinowany wizerunek Romy nawiązuje chyba do jednej z bardziej stylowych aktorek - Rooney Mary. Ona też kocha przyciemniane włosy i subtelne koronki. Przemiana na plus.

Więcej o: