Top Modelki na imprezie Triumph Fashion Awards 2011

Dwie gwiazdy programu "Top Model. Zostań Modelką" pojawiły się na imprezie marki Triumph nie tylko w roli celebrytek, ale i modelek. Sprawdźcie jak wypadły!
Ania Piszczałka i Emilia Pietras Ania Piszczałka i Emilia Pietras kolaż - Anna Szulc

Ania Piszczałka i Emilia Pietras

Ania Piszczałka i Emilia Pietras wystąpiły podczas Triumph Fashion Awards 2011 jako modelki bielizny. Czyżby rodziły się nam nowe Aniołki Victoria's Secret? Sprawdźmy...

Ania Piszczałka Ania Piszczałka fot. Kapif

Ania Piszczałka

Odnosząca największe sukcesy po programie - Ania Piszczałka - pojawiła się na wybiegu w czarnym seksownym stroju. Czy zaprezentowała go przekonująco? W sieci krąży negatywna krytyka na temat tego, jakoby Ania nie potrafiła wykrzesać z siebie seksapilu, macie podobne zdanie?

Emilia Pietras Emilia Pietras fot. Kapif

Emilia Pietras

Emilia Pietras prezentowała na wybiegu biało-niebieski kostium w stylu etno. Naszym zdaniem był on źle dobrany do sylwetki - góra powinna mieć szerzej rozstawione ramiączka. Ta uczestniczka "Top Model" wydawała się być bardziej pewna siebie, co zaowocowało lepszym show.

Ania Piszczałka Ania Piszczałka fot. Kapif

Ania Piszczałka

Ania pojawiła się po pokazie na czerwonym dywanie - miała na sobie dżinsowe rurki, beżowe botki, kardigan w tym samym kolorze i wzorzystą bluzę. Tutaj wyglądała kwitnąco!

Emilia Pietras Emilia Pietras fot. Kapif

Emilia Pietras

Emilia stroniła od fotoreporterów i nie udało się jej zrobić zdjęcia poza wybiegiem.

Która z modelek wypadła Waszym zdaniem lepiej? Uważacie, że wzięcie obu pań do tego pokazu bielizny było dobrym pomysłem?

Więcej o: