5 ciekawostek o Rosie Huntington-Whiteley

Brytyjska modelka Rosie Huntington-Whiteley została uznana za najseksowniejszą kobietę świata, zarówno przez FHM, jak i Maxim. Znana jest ze współpracy z Victoria's Secret i tego, że zastąpiła Megan Fox w kolejnej części "Transformers", ale są rzeczy, których pewnie o niej nie wiecie.

problemy z wagą

 

Na początku swojej kariery, była zmuszana do odchudzania, ale nie zrobiła tego. Dzięki swojej kobiecej sylwetce została aniołkiem VS i trafiła do rankingu najpiękniejszych.

Kiedy zacząłem pracę w modelingu, byłem zdecydowanie większa. Byłam bardzo zmysłowa. Miałam prawdziwą twarz dziecka i ciało grubaski. Ale byłam dzieckiem!" - powiedziała w jednym z wywiadów. - "Powiedziano mi, że muszę mieć lepszą sylwetkę, ale jestem bardzo uparta, więc nie zrobiłam tego..."

LONDON fashion week september 2007 Allegra_Hicks_ Ready to wear spring summer 2008 PHOTO:EAST NEWS/ZEPPELIN

dzieciństwo na wsi

 

Jest dziewczyną ze wsi i nie miała wielu zabawek. Nie bawiła się też tak, jak większość dzieci. Jako dziecko nie oglądała nigdy bajek.

Wychowałem się na farmie w południowo-zachodniej Anglii. Myślę, że miałam mniej więcej dwie zabawki przez całe moje dzieciństwo. Spędzałam czas w lesie, jeździłam na rowerze i konno." - powiedziała Rosie.

Rosie Huntington-Whiteley

mięso i polowanie

 

Je mięso i jest myśliwym, z czego jest bardzo dumna. Jej rodzina zabija zwierzęta i produkuje własne mięsa.

Wiem, skąd moje jedzenie pochodzi i nie robię się z tego powodu smutna, bo nie budujemy relacji z tymi zwierzętami. Jestem dziewczyną z farmy; tam są świnie, to jest pies, z którym gram i którego kocham, ale to jest świnia, która będzie w zamrażarce w przyszłym miesiącu." - powiedziała w jednym z wywiadów.

wrześniowy  numer Love Magazine - Rosie Huntington Whiteley

nauka kroku modelki

 

Nie zawsze była ekspertem w "chodzie wybiegowym". W jednym z wywiadów Rosie powiedziała, że nigdy nie zdarzyło się jej spaść z wybiegu, ale zawdzięcza to swoim byłym współlokatorom, z którymi mieszkała w Londynie, gdy miała 16 lat. Pochodzili z Jamajki - jeden był modelem, a drugi agentem. To oni nauczyli ją chodzić, jak prawdziwa modelka.

Rosie Huntington-Whiteley

ma polskie korzenie

 

Jej prababka Enid Kohn była potomkinią polskich imigrantów żydowskich. Jej ojciec, niepiśmienny szewc z Polski przybył do Wielkiej Brytanii w 1870 roku.

Rosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świata

Więcej o: