Z bloga: Kuriozum o najładniejszych sukienkach resort 2012

Tym razem publikujemy świetny wpis naszej blogerki Kuriozum, która spośród kolekcji resort 2012 wyłowiła najpiękniejsze jej zdaniem sukienki. Tak powstała jej osobista, modowa lista życzeń. Wasz wybór byłby podobny?
Sukienki - resort 2012 Sukienki - resort 2012 Lula - http://lula.pl/blogi/kuriozum

Resort 2012

Przeglądając kolekcje resort 2012 często na widok jakiejś sukienki, zapala mi się czerwona lampka: o, tę chciałabym zobaczyć na czerwonym dywanie. Pomyślałam, że mogę się podzielić moimi ulubionymi kreacjami i jednocześnie spróbować zgadnąć, jaka gwiazda mogłaby ją założyć. Zaczynajmy zabawę!

Kuriozum

Czytaj dalej

Sukienki - resort 2012 Sukienki - resort 2012 http://lula.pl/blogi/kuriozum

Florence Welch i BCBG Max Azria

Dla płomieniście rudej Florence Welch wybrałam piękną, białą sukienkę BCBG Max Azria. Biały kolor pięknie kontrastowałby z kolorem jej włosów, przezroczysta spódnica pokazałaby zgrabne nogi, a zwiewny fason pasowałby do eterycznego stylu wokalistki.

Sukienki - resort 2012 Sukienki - resort 2012 http://lula.pl/blogi/kuriozum

Sarah Jessica Parker i Erdem

Nie jestem największą fanką urody SJP, ale nie mogę jej odmówić dobrego gustu i wyczucia. Sukienkę z kolekcji Erdem wybrałam, wspominając piękną kreację Elie Saaba, w której aktorka pojawiła się w Cannes. Sarah Jessica-Parker lubi wyraziste stroje, które dodatkowo "podkręca" dodatkami. Kolory tej sukienki na pewno zwracają uwagę, a prosty fason pozwala na zabawę z akcesoriami.

Sukienki - resort 2012 Sukienki - resort 2012 http://lula.pl/blogi/kuriozum

Tilda Swinton i J. Mendel

Uwielbiam Tildę Swinton. Zarówno na ekranie jak i na czerwonym dywanie - jej wybory są zawsze interesujące, ale też prawie zawsze udane. Zielona suknia z kolekcji J. Mendel ma w sobie wszystko, czego aktorka może sobie od kreacji życzyć: piękny kolor pasujący do jej oczu, dramatyzm i oryginalność. Tilda nie dałaby się przytłoczyć, a jej minimalny makijaż i gładko zaczesane włosy wyeksponowałyby zarówno androgyniczną urodę noszącej jak i samą sukienkę.

Sukienki - resort 2012 Sukienki - resort 2012 http://lula.pl/blogi/kuriozum

Carey Mulligan i Peter Pilotto

Carey Mulligan lubi ryzyko, a ryzyko lubi ją. Nosi zarówno eleganckie sukienki Chanel Couture, jak i wzorzyste od Vionnet. Nic dziwnego, że kolorowa kreacja o ciekawym kroju od Petera Pilotto od razu zwróciła moją uwagę. Soczyste barwy dobrze wyglądałyby na bladej aktorce (która obecnie ma chyba brązowe włosy), dając także pole do popisu w kwestii doboru obuwia.

Jak widać w kolekcjach resort, choć prezentują głównie ubrania casualowe, można znaleźć perełki odpowiednie na czerwony dywan. Czy uważacie moje typy za trafne? Macie jakieś własne sugestie? Dalsza część zgadywanki wkrótce!

Więcej o: