7 najmodniejszych sposobów na fryzury z warkoczem

Nie ma bardziej dziewczęcej fryzury niż warkocz. Gwiazdy świetnie o tym wiedzą. Zobaczcie 5 najmodniejszych w tym sezonie fryzur z warkoczem w roli głównej!
Fryzury z warkoczem Fryzury z warkoczem Fot. Eastnews

Blake Lively

W tym sezonie - absolutnym hitem są fryzury, w których warkocz zapleciony jest w niestandardowy sposób. Najlepszym przykładem będzie tu uczesanie Blake Lively. Kłos i warkocz połączone są w kontrolowany bałagan. Bok fryzury może zostać ozdobiony ładną spinką lub na przykład kwiatem.

Fryzury z warkoczem Fryzury z warkoczem Fot. Eastnews

Jessica Alba

Warkocze można robić w nieskończenie wielu wariantach. Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów - dobrym pomysłem może okazać się mały warkoczyk zbierający tylko część włosów z boku głowy.

Fryzury z warkoczem Fryzury z warkoczem Fot. Eastnews

Nicole Kidman

Jeśli jesteś szczęśliwą posiadaczką gęstych włosów - możesz postawić na fryzurę w stylu Nicole Kidman. Warkocz jest prosty, ale trzeba przyznać, że i tak wygląda efektownie. Jeśli chcecie uzyskać podobny efekt - warto najpierw pokręcić włosy i lekko stapirować i dopiero wówczas zacząć pleść. Wówczas włosy zyskają na objętości.

Fryzury z warkoczem Fryzury z warkoczem Fot. Eastnews

Natalia Vodianova

W stylu księżniczki. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie do zrobienia warkocza - wstążki. Taka fryzura wygląda szczególnie dobrze przy wieczorowych stylizacjach. Być może przykład Natalii Vodianovej jest nieco przerysowany, jednak sama idea jest godna zainteresowania.

Fryzury z warkoczem Fryzury z warkoczem Fot. Eastnews

Selita Ebanks

Selita Ebanks prezentuje sprytny sposób na asymetryczne upięcie dobieranego warkocza, zamiast prostego upięcia wzdłuż linii pleców. Dobierany zacznij robić od jednego boku, przechodząc przez tył (tak jak czesze się koszyczek), z tą różnicą, że warkocz kończymy na drugim boku głowy.

Alicia Keys Alicia Keys REUTERS/JASON REDMOND

Alicia Keys

Alicia Keys postawiła na kłosa plecionego na bok głowy. Pozornie wygląda na takie, w którym panuje chaos. I dobrze, bo ten sezon - to właśnie lekkość, zwiewność i luz są najważniejsze. Również w temacie fryzur.

Eve Eve REUTERS/JASON REDMOND

Eve

Eve - postawiła na niestandardowe uczesanie, które prezentuje się bardzo interesująco. Przód włosów zaczesany na bok i wyraźnie odwinięty w wałeczek typu retro. Resztę włosów stanowił bardzo długi warkocz rozpoczynający się na czubku głowy, a kończący aż za biodrem Eve. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się naprawdę oryginalnie.

Zobacz więcej:

<div class="tylko_int"><a href="http://lula.pl/lula/10,90107,10140041,Jak_zrobic_opaske_z_warkocza_.html">Jak zrobić opaskę z warkocza?</a><div><object style="visibilty:visible" type="application/x-shockwave-flash" data="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" id="embed_player_1" width="480" height="303"><param name="wmode" value="opaque" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /><param name="FlashVars" value="m=http://serwisy.gazeta.pl/getDaneWideo?xx=10140041%26xxd=90107&f=https://bi.im-g.pl/im/&e=1&pid=embed_player_1" /><param name="movie" value="https://bi.im-g.pl/im/Player.swf" /><param name="allowFullScreen" value="true"/></object></div></div>

Jak zrobić kłos

Jak zrobić opaskę z warkocza

Więcej o: