Zapuścić czy obciąć? Odwieczne pytanie każdej kobiety!

Jedne panie uważają, że to długie włosy są ozdobą każdej kobiety, inne odkrzykną, że seksowniejsze są krótsze fryzurki. To pytanie nurtuje każdą z nas. Jaką długość wybrać. Zobaczcie naszą galerię gwiazd w krótkich i długich włosach i oceńcie same!
Rihanna Rihanna kolaż Lula.pl

Rihanna

Rihanna jest absolutną królową metamorfoz! Tyle zmian fryzur, które przerabiała artystka - ma na swoim koncie niewiele osób!

Naszym zdaniem jednak krótkie włosy naprawdę pasują wokalistce!

Zobaczcie też wszystkie metamorfozy Rihanny!

Fot. Eastnews

Rihanna - Vogue USA, kwiecień 2011

Aneta Kręglicka Aneta Kręglicka Kolaż Lula.pl

Aneta Kręglicka

Patrząc na nią - trudno uwierzyć, że ma 45 lat! W przypadku Anety Kręglickiej nasuwa się jeden wniosek - ładnemu we wszystkim ładnie!

PHOTO: EAST NEWS/DIGITAL  WARSZAWA. 24.06.2006  POKAZ MODY FIRMY PERONI  N/Z:  ANETA KREGLICKA    PERONI FASHION SHOW  ANETA KREGLICKA


Wybierz najlepszą fryzurę Wybierz najlepszą fryzurę kolaż lula.pl

Halle Berry

Halle Berry jak każda gwiazda uwielbia metamorfozy. I miała już różne fryzury.

Króciutkie, kręcone, a może długie i proste? Która fryzura waszym zdaniem pasuje Halle Berry najlepiej?

Halle Berry. 30 May 2009, Culver City, CA. Spike TV

Victoria Beckham Victoria Beckham Kolaż Lula.pl

Victoria Beckham

Już kiedy zobaczyliśmy ją po raz pierwszy w zespole Spice Girls wyróżniała się elegancją i wyczuciem smaku. Mimo, że od tamtej pory minęło wiele lat, a na jej głowie pojawiało się wiele fryzur - jej pomysły mniej lub bardziej udane - kopiowały kobiety z całego świata!

Dobrym przykładem będzie jej słynny bob - czyli fryzura, którą my wszystkie świetnie pamiętamy, a klientki salonów fryzjerskich nazywały ścięciem "Victorii Beckham".

Dziś można śmiało powiedzieć, że Victoria Beckham jest ikoną dobrego stylu i klasy

Ciara Ciara Kolaż Lula.pl

Ciara

Ciara miała krótkie włosy tylko przez chwilę. Obecnie już od długiego czasu jej włosy są długie. Śmiało możemy zaliczyć ją do fanek właśnie tej grupy kobiet.

Ciara

Katie Holmes Katie Holmes Kolaż Lula.pl

Katie Holmes

Katie Holmes sprzed paru lat i obecnie.

Kate Holmes

Metamorfozy Selity Ebanks Metamorfozy Selity Ebanks Kolaz Lula.pl

Selita Ebanks

Selita Ebanks przez długie lata była jedną z topowych supermodelek. Tyra Banks mówiła o niej: przyszłość czarnoskórych modelek. Piękna członkini Victoria's Secret przez wiele lat miała podobną fryzurę. Klasycznie długie, kobiece włosy w kolorze ciemnego brązu. Później jednak dużo eksperymentowała...

Model Selita Ebanks poses at the Victoria's Secret store at Herald Square to promote a new line of Secret Embrace bras Wednesday, Feb. 28, 2007  in New York.  (AP Photo/Frank Franklin II)

Katherine Heigl Katherine Heigl Kolaż Lula.pl

Katherine Heigl

Aktorka nie raz eksperymentowała już z fryzurami, a szczególnie ze zmianą koloru. Stawała się brunetką, by zaraz potem znów wrócić do blondu. Teraz jednak już dłuższy czas jest wierna swojej blond odsłonie, postanowiła za to zmienić długość włosów i ścięła je na krótko.

Emma Watson Emma Watson Kolaż Lula.pl

Emma Watson

Kiedy zakończono zdjęcia do ostatniej części filmu: "Insygnia Śmierci" - aktorka mogła sobie wreszcie pozwolić na totalną metamorfozę i obcięła włosy zupełnie na krótko.

Vanessa Hudgens w krótkich włosach Vanessa Hudgens w krótkich włosach kolaż Lula.pl

Vanessa Hudgens

Włosami Vanessy Hudgens można było zachwycać się w nieskończoność. Piękne, gęste, długie i kręcone były przedmiotem zazdrości wielu kobiet na całym świecie i z całą pewnością stanowiły prawdziwą ozdobę aktorki.

Gwiazda postawiła jednak na zupełną metamorfozę. Wprawdzie w przeciwieństwie do większości celebrytek nie przefarbowała włosów, jednak obcięła je zupełnie na krótko.

Dla każdej kobiety, która długi czas nosiła długie włosy to odważna decyzja. Nie każdemu bowiem pasuje taka odmiana. Zdarza się, że zmiana długości postarza.

Cheryl Cole po totalnej metamorfozie Cheryl Cole po totalnej metamorfozie Kolaz Lula.pl

Cheryl Cole

Cheryl Cole - brytyjska piosenkarka również postanowiła zupełnie odmienić swój wizerunek. A jak powszechnie wiadomo - kiedy kobieta chce coś w swoim życiu zmienić - idzie do fryzjera!

Cheryl Cole po metamorfozie

Rachel Evan Wood w krótkich włosach Rachel Evan Wood w krótkich włosach kolaz Lula.pl

Rachel Evan Wood

Aktorka nie raz eksperymentowała już z fryzurami, również ze zmianą koloru. Była już brunetką, próbowała rudości, by zaraz potem wrócić do blondu. Od dłuższego czasu jest zresztą wierna swojej blond odsłonie, postanowiła za to zmienić długość włosów.

Natalia Kukulska Natalia Kukulska Kolaż Lula.pl

Natalia Kukulska

Dziś włosy wokalistki wyglądają trochę inaczej i są półdługie, ale był okres, gdyNatalia obcięła włosy i delikatnie je rozjaśniła. Naszym zdaniem był to bardzo dobry pomysł. Nowa fryzura nie tylko odświeżyła wizerunek piosenkarki, ale również nadała jej bardziej kobiecego charakteru.

Więcej o: