Najlepsze makijaże Jennifer Lopez - galeria pełna inspiracji!

W tym roku Jennifer Lopez została uznana przez magazyn People za najpiękniejszą kobietę na świecie. Jak udaje jej się zachować tak piękny wygląd przez te wszystkie lata? Po części jest to zasługa udanego wizażu! Zobaczcie jej najlepsze makijaże!
Jennifer Lopez Jennifer Lopez EAST NEWS/BILL DAVILA

1)

Jennifer Lopez jest mistrzynią w makijażach, które na pierwszy rzut oka wydawać się mogą bardzo subtelne i delikatne, ale doskonale spełniają swoją rolę podkreślającą urodę.

W tym makijażu główną rolę spełniają rzęsy, które zresztą w nadchodzącym sezonie będą absolutnym hitem w trendach "urodowych".

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wykonać taki makijaż samodzielnie, zajrzyjcie - tu!

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Fot. Eastnews

2)

W takim wydaniu mogłyśmy podziwiać Jennifer Lopez całkiem niedawno na gali Metropolitan Museum of Art, zorganizowaną na część nieżyjącego projektanta Alexandra McQueena. Pojawiło się na niej wiele osób ze świata showbiznesu, ale artystka zdecydowanie wyróżniała się spośród tłumu.

Oto instruktaż wykonania tego makijażu, prezentowany przez Magdę Pieczonkę:

Makijaże Magda Pieczonka

Jennifer Lopez ambasadorką Gillete Venus Jennifer Lopez ambasadorką Gillete Venus Fot. Eastnews

3)

Smokey eyes - to klasyk w świecie makijażu. Kiedy brak wam koncepcji na stylizację - ten typ sprawdzi się w 100%

Styczeń 2003. Styczeń 2003. EAST NEWS/BABIRAD/SIPA

4)

To typ makijażu, który odejmuje lat. Ważne jest rozjaśnienie okolic oczu i wyraźne podkreślenie tylko górnej powieki. Czarna kreska eyelinerem, wyraźnie wytuszowane rzęsy (ewentualnie przyklejone sztuczne). Jasna, beżowa pomadka i gotowe!

Premiera Premiera "This Is It"; październik 2009. WHITTLE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Whittle / Splash News

5)

Jeśli macie wątpliwości - jaki kolor cienia wam pasuje - wybierzcie metaliczny szary. Ten odcień pasuje absolutnie każdej kobiecie, niezależnie od jej koloru skóry, oczu, czy typu urody.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez MARCOCCHI GIULIO/EAST NEWS/MARCOCCHI GIULIO

6)

Absolutna klasyka makijażu, a jednocześnie jego prostota sprawiają, że czasem czarna kreska i dobrze wytuszowane rzęsy wystarczą, by ładnie wyglądać.

Należy jednak pamiętać o jednej, złotej zasadzie. Żaden makijaż nie będzie wyglądał dobrze, jeśli nasza cera nie będzie świeża i zdrowa. W makijażu jest to absolutna podstawa!

Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP/Chris Pizzello

7)

Liliowy róż w takim makijażu - może wyglądać subtelnie, dziewczęco i delikatnie. Idealny pomysł na makijaż ślubny!

Jennifer Lopez Jennifer Lopez WWW.310PIX.COM/EAST NEWS/www.310pix.com

8)

Brązowe odcienie doskonale pasują do urody Jennifer Lopez. Jeśli nie wiecie jak ich użyć - ten wizaż powinien stanowić najlepszy przykład.

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez

9)

Zgniłe zielenie - będą jesienią bardzo modnym kolorem cieni na oczach. Postawcie na te metaliczne, a inspirację niech stanowi ten oto makijaż Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Jennifer Lopez

10)

Wspominaliśmy już, że rzęsy stanowią w każdym makijażu J.Lo podstawę. Jeśli i wam zależy na osiągnięciu spektakularnego efektu - weźcie z niej przykład!

Więcej o: