Gwiazdy na gali VH1 'Do Something'. Wybieramy najlepszy wizaż!

Pod koniec tygodnia odbyła się gala VH1 'Do Something'. Pojawiło się na niej grono gwiazd. Niestety wizaż kilku z nich, nie należał do najbardziej udanych.

Rose McGowan

Rose McGowan prezentowała się bardzo kobieco i zmysłowo. Nieśmiertelna czerwona pomadka okazała się być świetnym pomysłem. Wśród zgromadzonych celebrytek jej makijaż zdecydowanie się wyróżniał.

Nieco gorzej przedstawiała się sytuacja z fryzurą. Bo mimo, że pokręcone włosy wyglądają zazwyczaj seksownie - w tym przypadku nieco postarzyły aktorkę.

Bella Thorne

Bella Thorne zaliczyła naszym zdaniem totalna wpadkę z fryzurą. Loki są zrobione dość niedbale i gdyby kosmyki były zaczesane do tyłu - wszystko byłoby dobrze, o tyle wystające fale w połączeniu z prostą grzywką nie prezentowały się najlepiej. Uczesanie w konsekwencji wygląda na robotę początkującego fryzjera.

Niestety nie były to jedyne wpadki stylizacyjne Belli tego wieczoru.

Plus za ładny kolor włosów.

Victoria Justice

Jeśli chodzi o fryzurę i makijaż Victorii Justice - można powiedzieć, że obydwa elementy zaliczamy do udanych. Subtelnie podkreślone rysy i proste, romantyczne upięcie dodawały dziewczęcości.

Sophia Bush

Sophia Bush to najlepszy przykład na to, że zdrowe i zadbane włosy nie potrzebują kilkugodzinnych starań stylisty, by ładnie się prezentowały. Wystarczy je odrobinę wymodelować.

Cassie Scerbo

Makijaż Cassie Scerbo jest wykonany starannie, nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że coś tu jednak nie pasuje...

Podzielacie nasze zdanie?

Kim Kardashian

Kim Kardashian jak zawsze nie oszczędzała kosmetyków. Jej idealny pod każdym względem makijaż jednocześnie jest zazwyczaj jej największym przekleństwem. Tony pudru sprawiają, że twarz wygląda nienaturalnie.

Plusem będzie jej profesjonalne podejście i perfekcjonizm w przygotowaniu się do każdej gali. Tego wieczoru, pomijając zbyt dużą warstwę podkładu - Kim wyglądała olśniewająco.

Sasha Pieterse

Sasha Pieterse wyglądała jak laleczka. Trudno zaliczyć to jednoznacznie ani do wad, ani do zalet ogólnego wyglądu. Jej włosy z kolei nabrały takiej (extra) objętości, że niestety przypominały bardziej perukę, niż naturalne pukle.

Demi Lovato

Demi Lovato prezentowała się z kolei całkiem przyzwoicie. Przynajmniej biorąc pod uwagę wizaż. Koński ogon - zawsze odmładza i jest bardzo dziewczęcy, makijaż również pasował do kreacji, której wybór nie był z kolei najlepszą decyzją...

Kerry Washington

Kerry Washington - prezentowała się według nas najlepiej. Klasyczny smokey eyes w połączeniu z delikatną i subtelną fryzurą to kolejny bardzo udany wizaż aktorki.

Więcej o: