Gwiazdy bez makijażu - Beyonce

Czerwone dywany, światła reflektorów, najpiękniejsze kreacje prosto z największych wybiegów mody, do tego perfekcyjny makijaż i fryzura - oto domena każdej prawdziwej gwiazdy. Kiedy jednak kurtyna opada - stają się zupełnie podobne do nas...
Beyonce i jej najlepsze charakteryzacje z teledysków Beyonce i jej najlepsze charakteryzacje z teledysków Kolaz Lula.pl

Królowa wielobarwnych makijaży

Teledyski Beyonce słyną z tego, że są wielobarwne. Gwiazda w jednym klipie potrafi kilkakrotnie zmieniać stylizacje. Urody, odmówić jej nie sposób - do jej twarzy pasuje absolutnie każdy rodzaj makijażu.

Beyonce fot. GETTY IMAGES/EAST NEWS

Printscreeny teledysku Beyonce - Flaws and All Printscreeny teledysku Beyonce - Flaws and All Kolaz Lula.pl

W wersji nude

Każda kobieta - jednego Beyonce może pozazdrościć na pewno! Zarówno w ciężkim makijażu, jak i tym znacznie bardziej delikatnym - artystka wygląda świetnie! To prawdziwy kameleon!

Czy jednak widzieliście gwiazdę w wersji zupełnie au naturelle?

Beyonce

Beyonce Beyonce Fot. Eastnews

Au naturelle

Gwiazda nie ma żadnego problemu z pokazaniem się przed obiektywem paparazzi bez makijażu, choć zdarza jej się to niezwykle rzadko.

Beyonce Beyonce Fot. Eastnews

Bo najwazniejsze to czuć się dobrze w swojej skórze

Zwyczajnie dobrze czuje się sama ze sobą i akceptuje swoje wady oraz zalety. Wprawdzie twarz bez makijażu zmienia się, ale wciąż promieniuje dziewczęcym blaskiem.

Niektóre kobiety mają po prostu to szczęście, że nie muszą wiele zmieniać, by wydobyć na światło dzienne swe naturalne piękno.

Styl gwiazd: kobieca Beyonce

Triki na ukrycie zmęczenia

W ramach ciekawostki, możemy zdradzić, kiedy Beyonce czuje się zmęczona i chce to zmęczenie ukryć, używa swoich ulubionych sposobów:

Po pierwsze zawsze mam w ręku parę Ray Banów! Czasem maluję też wewnętrzne kąciki oka złotym cieniem. Jest bardziej subtelny niż biały. Optycznie powiększa oczy i sprawia, że wyglądają bardziej świeżo.

Więcej o: