Trendy z wybiegów - focus na wysoki kucyk

Kucyk to fryzura wielofunkcyjna i choć wygląda niepozornie, doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, a odpowiednio wysoko upięty, będzie świetnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji. I właśnie tą drugą opcję wybrali światowi projektanci w tym sezonie.
Pokaz jesienno zimowej kolekcji Ungaro Pokaz jesienno zimowej kolekcji Ungaro Kolaż Lula.pl

Pokaz jesienno zimowej kolekcji Ungaro

W tym sezonie najmodniejsze są kucyki wysoko upięte.

Bardzo ważne jest w tym przypadku, by włosy były proste i gładkie. Najpierw więc warto je dokładnie wyprostować. Kiedy kucyk jest już gotowy - przewiązujemy go wstążką lub kilkoma gumkami. Nie powinien opadać.

Rocco Barocco pokaz zima 2011 Rocco Barocco pokaz zima 2011 fot. Eastnews

Rocco Barocco pokaz zima 2011

Focus na wysoki kucyk to jeden z "urodowych" hitów tego sezonu. Pomysłowym rozwiązaniem jest przewiązanie go szerokim paskiem z ciekawego materiału, na przykład skóry lub koronki.

Sacai pokaz zima 2011 Sacai pokaz zima 2011 fot. Eastnews

Sacai pokaz zima 2011

Fryzurę można urozmaicać na wiele różnych sposobów. Na pokazie zimowej kolekcji Sacai, wykorzystano pomysł połączenia kucyka z niewielkim koczkiem, który kojarzy się odrobinę ze stylem Dalekiego Wschodu.

Jean Pierre Braganza pokaz zima 2011 Jean Pierre Braganza pokaz zima 2011 fot. Eastnews

Jean Pierre Braganza pokaz zima 2011

Jeśli fryzura wydaje wam się zbyt nudna - warto uzupełnić ją o ciekawy makijaż. Pamiętajcie, że odpowiedni kolor pomadki jest w stanie ożywić każdą stylizację! W jesienno-zimowym sezonie znów wracają do nas modne szminki w wiśniowym i bordowym odcieniu.

Donna Karan pokaz lato 2012 Donna Karan pokaz lato 2012 fot. Eastnews

Donna Karan pokaz lato 2012

Propozycją dla osób o zbyt krótkich włosach są... treski! Dziś wybór naprawdę jest ogromny. Nie bójmy się, że będzie prezentowała się tandetnie! Jeśli dobierzemy odpowiedni odcień i ukryjemy pod dużą wstążką doczepiany element - efekt może być naprawdę spektakularny.

Issey Miyake pokaz zime 2011 Issey Miyake pokaz zime 2011 fot. Eastnews

Issey Miyake pokaz zime 2011

Dla bardziej spektakularnego efektu - możemy dodać do fryzury ozdoby. Wszystko zależy od waszej kreatywności!

Więcej o: