Jesienią zmień kolor włosów na...rudy!

Rudy kolor włosów rządzi w tym sezonie i jeśli macie cichą ochotę na małą metamorfozę - przekonajcie się na jakie odcienie warto postawić!
Geri Halliwell Geri Halliwell SOLARPIX / PR PHOTOS/Solarpix / PR Photos

Geri Halliwell

Wszystkie odcienie rudości wyglądające na naturalne będą bardzo dobrą propozycją zwłaszcza dla osób, które nie mają odwagi na drastyczne zmiany.

Jeśli chcecie sprawdzić, czy w rudym kolorze włosów będzie wam do twarzy, warto wybrać odcień, który szybko można zmienić na brąz lub blond.

Lindsay Lohan. Lindsay Lohan. A. GILBERT / PR PHOTOS/A. Gilbert / PR Photos

Lindsay Lohan

Blond z rudawym połyskiem będzie równie dobrym pomysłem dla osób, które lubią ciepłe odcienie, ale niekoniecznie wpadające w czerwień. Warto zastanowić się nad koloryzacją typu two tone hair (efekt jak na zdjęciu), która w tym roku bije rekordy popularności.

Bryce Dallas Bryce Dallas AP/Matt Sayles

Bryce Dallas

Pamiętacie historię Ani z Zielonego Wzgórza? Całe dzieciństwo modliła się, by jej marchewkowy kolor włosów stał się w przyszłości odcieniem kasztanowym. Dokładnie taką koloryzację wam proponujemy. Rudawy połysk ładnie ożywi brązy.

Magdalena Walach

Marchewkowy odcień to propozycja dla dziewczyn odważnych, które lubią zwracać na siebie uwagę otoczenia. W takim odcieniu włosów nie sposób nie przyciągać uwagi!

Coco Rocha Coco Rocha Coco Rocha fot. EAST NEWS

Coco Rocha

Rudy, wpadający w czerwień odcień, to również propozycja dla osób, które są odważne i nie boją się ekperymentować ze swoim wizerunkiem.

Jedna uwaga: pamiętajcie, że tak wyraziste odcienie nie będą pasowały każdemu. Odcień włosów należy dobrać przede wszystkim do swojego typu urody!

Jesienno-zimowe trendy w stylizacji włosów według marki Schwarzkopf Jesienno-zimowe trendy w stylizacji włosów według marki Schwarzkopf Fot. materiały prasowe

Trendy według marki Schwarzkopf

Ten odcień rudości - doskonale pasuje kobietom o brązowych oczach i jasnej, porcelanowej karnacji.

Porzeczkowy odcień Porzeczkowy odcień fot. Eastnews

Porzeczkowy odcień

Dla osób, których włosy mają kolor ciemnego brązu - mamy zupełnie inną propozycję. Wprawdzie porzeczkowy odcień niewiele ma wspólnego z właściwym, rudym kolorem - jednak ożywia zimną i smutną barwę i wygląda znacznie ciekawiej.

Więcej o: