Gwiazdy bez makijażu - Christy Turlington

Christy Turlington ma dziś 42 lata, a jej twarz wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w świecie modelingu. Christy ma do siebie ogromny dystans i z uśmiechem pozuje do aparatów nawet bez makijażu.
Christy Turlington Elle France grudzień 2010 Christy Turlington Elle France grudzień 2010 fot. skan

Modelka lat 90.

Jej twarz przez lata pojawiała się na okładkach modowych magazynów, w reklamach oraz teledyskach (między innymi w słynnym klipie Georga Michaela). Dziś modelka ma 42 lata i zupełnie przewartościowała swoje życie.

Christy Turlington na gali Women Making History Christy Turlington na gali Women Making History fot. East News

Sportowy tryb życia

Po zakończeniu kariery zajęła się opieką nad dziećmi ? córką Grace (urodzoną 25 października 2003) i synem Finnem (urodzonym w lutym 2007), a także propagowaniem zdrowego trybu życia i udziałem w wielu akcjach dobroczynnych.

Modelka od lat ćwiczy jogę, dziś przygotowuje się nawet do nowojorskiego maratonu. Nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej.

Christy Turlington - Madame le Figaro czerwiec 2011 Christy Turlington - Madame le Figaro czerwiec 2011 fot. skan

Christy Turlington - Madame le Figaro czerwiec 2011

Zupełnie niedawno 42-letnia Christy Turlington, która należy do grona supermodelek lat 90. pozowała w czerwcowym numerze Madame le Figaro. Zdjęcia zrobiła Ellen von Unwerth, a modelka prezentowała się na nich zachwycająco.

Wciąż piękna

Mimo, że modelka wciąż zadziwia swą nieprzeciętną urodą...

Christy Turlington Christy Turlington JANET MAYERChristy Turlington / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Janet Mayer / Splash News

Bez makijażu

Wcale nie obawia się pokazać światu zupełnie bez makijażu! I dobrze. Christy nie tylko pięknie wygląda jako dojrzała kobieta, ale potrafi również starzeć się z godnością, na jaką większość gwiazd i gwiazdeczek w jej wieku po prostu nie stać!

Christy Turlington - July 30, 2011 - Super Saturday 14 held at Nova's Ark Project Watermill N.Y.. Photo Credit: Chance Yeh/PatrickMcMullan.com/Sipa Press/satcypmcsipa.024/1108011548

Więcej o: