Botoksowe damy. Które gwiazdy uzależniły się od zastrzyków?

Większość gwiazd nie może pogodzić się z tym, że ich światło oraz uroda z biegiem czasu powoli gaśnie. Część z nich sięga wówczas po środki zaradcze, co dziwniejsze zwykle uparcie twierdząc, że miały z nimi nic wspólnego.
Cindy Crawford Cindy Crawford fot. EAST NEWS

Cindy Crawford

45- letnia Cindy Crawford jako jedna z nielicznych znanych w świecie showbiznesu kobiet - otwarcie przyznała się do stosowania zastrzyków z botoksu oraz kolagenu.

Madonna Madonna Fot. Agencja Wyborcza.pl

Madonna

Podobno Madonna zaaplikowała sobie zastrzyki z botoksu w okolicach oczu i na czole.

15 December 2009 - New York, NY - Madonna at the New York premiere of "NINE" held at the Ziegfeld Theatre. Photo Credit: Brian Zak/Sipa Press/nine_bz.015/0912160835  30055426

Silikonowy biust (taki jak Pameli Anderson) jest w Hollywood niemodny Silikonowy biust (taki jak Pameli Anderson) jest w Hollywood niemodny Pamela Anderson Fot. Rob Griffith AP/ Agencja Wyborcza.pl

Pamela Anderson

Przez długi czas Pamela Anderson była uważana za seksbombę. Później kojarzono ją bardziej jako kiczowatą ofiarę hollywoodzkiego showbiznesu.

Niechętnie godzi się z upływem lat. Również należy do grona botoksowych celebrytek.

Pamela Anderson

Teri Hatcher Teri Hatcher Fot. Matt Sayles AP

Teri Hutcher

Theri Hutcher niegdyś korzystała z zabiegów z użyciem botoksu, do czego przyznała się otwarcie, jednak od pewnego czasu jest ich przeciwniczką.

Już rok temu sprawa została nagłosniona, kiedy aktorka opublikowała na swoim Facebooku kilka zdjęć tuż po wyjściu spod prysznica. Oprócz zdjęć zamieściła też krótki komentarz:

Jestem sama w łazience, naga, owinięta ręcznikiem i w imieniu wszystkich kobiet staram się coś udowodnić. JESTEŚCIE PIĘKNE.

Teri Hatcher

Nicole Kidman Nicole Kidman LAURA FARR/ADMEDIA/CAPITAL PICTURES/EAST NEWS/Laura Farr/AdMedia/Capital Pictures

Nicole Kidman

Mimo, że dla nikogo tak naprawdę nie pozostawało tajemnicą, że porcelanowa twarz Nicole Kidman jest efektem stosowania zabiegów z botoksem - ona sama przez lata skrzętnie ukrywała ten fakt, odpierając wszelkie zarzuty pod jej adresem.

Pilnie strzeżona przez aktorkę tajemnica została wreszcie potwierdzona przez nią samą w niemieckim magazynie.

Prowadzący wywiad zapytał gwiazdy jakie ma sposoby na walkę ze zmarszczkami, na co Nicole odparła otwarcie:

Próbowałam już bardzo wielu sposobów. Oprócz dobrze opracowanej diety właściwie nic nie pomaga. Zdecydowałam się nawet na zastrzyki z botoksu. Nie podobało mi się jednak jak zachowywała się po nich moja twarz. Dziś zaprzestałam używania go i wreszcie mogę normalnie marszczyć czoło".

Tori Spelling Tori Spelling fot. East News

Tori Spelling

Tori Spelling ma za sobą całą serię operacji plastycznych oraz zabiegów odmładzających. Gwiazda nigdy nie była do końca zadowolona z tego jak wygląda. Botoks to tylko jeden z wielu sposobów na poprawianie urody przez Tori.

Courtney Love Courtney Love Fot. eastnews

Courtney Love

Media do tej pory rozpisują się na temat intensywnego życia, jakie prowadziła Courtney Love. Nierzadko towarzyszyły jej narkotyki i alkohol. Jej ciężkie przeżycia odbiły się na jej życiu. Piosenkarka postawiła jednak na zmiany i to nie tylko te życiowe.

Mimo, że nie uważano jej za kobietę o zniewalającej urodzie - dziś wygląda naprawdę dobrze. I przede wszystkim zdrowo. W jej przypadku trudno nie napisać, że zastrzyki z botoksu pomogły jej urodzie.

Cher Cher Fot. Agencja Wyborcza.pl

Cher

Patrząc się dziś na zdjęcia Cher sprzed kilkudziesięciu lat - kiedy dopiero zaczynała swoją karierę, można by się zastanawiać, czy w jej twarzy zostało jeszcze cokolwiek naturalnego. Iniekcje botoksem to dla piosenkarki zwykła codzienność.

Geri Haliwell na rozdaniu nagród Elle Style Geri Haliwell na rozdaniu nagród Elle Style fot. East News

Geri Haliwell

Z zabiegów korzysta podobno również Geri Haliwell.

Demi Moore Demi Moore Demi Moore fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Demi Moore

Można by powiedzieć, że dla Demi Moore czas stanął w miejscu. gwiazda wygląda absolutnie fantastycznie. Jednak - jak dobrze wiemy cudów nie ma i w walce ze zmarszczkami pomagają aktorce zastrzyki z botuliną.

Hunter Tylo znana piekność z Hunter Tylo znana piekność z "Mody na sukces" niestety również przesadziła z rozmiarem swojej górnej wargi. Fot. Eastnews

Hunter Tylo

Hunter Tylo znana głównie z serialu Moda na Sukces - od lat jest wierną fanką botoksu.

Versace Versace ZAK BRIAN/SIPA/EAST NEWS/ZAK BRIAN/SIPA

Donatella Versace

W przypadku Donatelli Versace zbędne są jakiekolwiek komentarze.

Fot. Eastnews

Więcej o: