Jaką grzywkę wybrać? Oto najciekawsze propozycje!

Zastanawiasz się nad grzywką, ale nie wiesz jaka będzie dla ciebie odpowiednia? Mamy dla ciebie kilka modnych propozycji.
Olivia Wilde na premierze Olivia Wilde na premierze "Cowboys fot. Agencja Gazeta

Tradycyjna

Prosta tradycyjna grzywka zawsze sprawdza się w przypadku kobiet, które mają wysokie czoło. Teraz dbanie o grzywkę jest łatwe - nie wymaga prostowania, ani przesadnej precyzji. Warto skorzystać z wygodnego nurtu we fryzjerstwie, który w końcu jest łaskawy dla naszych zmęczonych zabiegami włosów.

Rooney Mara - november Vogue  2011 Rooney Mara - november Vogue 2011 Scan november Vogue 2011

Oryginalnie

Bardzo ciekawym pomysłem jest zrobienie krótkiej mini grzywki - takiej jak Rooney Mary w sesji dla listopadowego numeru Vogue.

november Vogue China 2011 november Vogue China 2011 Scan november Vogue China 2011

Postrzępiona

Przepiękną sesję możecie obejrzeć również na łamach chińskiego wydania magazynu Vogue. Obserwujemy tam przykład postrzępionej grzywki.

Pozornie nieułożone grzywki zaprezentowało już wiele gwiazd. Rihanna nosiła ją w wydaniu buntowniczym, Nicole Richie lekko hippisowskim, a Jessica Alba romantycznym. Wszystkie ścięte są podobnie, a dają tyle możliwości!

Wang Xiao

fryzura na pazia fryzura na pazia fot. Eastnews

Na pazia

Taka fryzura już od kilku sezonów cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Włosy ścięte na tak zwanego "pazia" prezentują się bardzo ciekawie i oryginalnie.

Chłopięce fryzury Chłopięce fryzury Fot. Materiały prasowe

Ostro i na bok

"Chłopięce" strzyżenie ma być w tym przypadku swobodną fryzurą, która sprawia wrażenie nie do końca skończonej. My jednak zwracamy tu uwagę głównie na specyficzną grzywkę, która nadaje fryzurze ostrzejszego charakteru. Równie dobrze wyglądałaby przy długich włosach pod warunkiem, że nie są one kręcone.

Paloma Faith Paloma Faith fot. Eastnews

Styl retro

Jedna z największych modowych ekscentryczek, doskonale wie jak ma zwrócić na siebie uwagę. Tym razem propozycja fryzury jest genialna. Doskonałym pomysłem może być zawinięcie w wałek grzywki, a całość upięcia przewiązać chustką. Dziś styl retro powraca z wielkim hukiem i wykorzystywanie tego typu pomysłów będzie udanym posunięciem.

Grzywka na bok Grzywka na bok fot. Eastnews

Mocno na bok

Jeśli szkoda wam obcinać włosy, by zrobić grzywkę - można imitować jej obecność odpowiednią fryzurą. Ważne, by przedziałek zrobić mocno z boku głowy - wówczas mamy większe szanse, że efekt będzie zadowalający.

Krótka prosta grzywka - jest elementem fryzury, który zawsze odejmie nam co najmniej kilka lat. Krótka prosta grzywka - jest elementem fryzury, który zawsze odejmie nam co najmniej kilka lat. SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Krótka prosta grzywka

Krótka prosta grzywka - jest elementem fryzury, który zawsze odejmie nam co najmniej kilka lat.

Dość odważne upięcie z wysoko zaczesanych i natapirowanych włosów. Opadająca na część twarzy grzywka dodaje fryzurze kobiecego uroku (Louis Vuitton) Dość odważne upięcie z wysoko zaczesanych i natapirowanych włosów. Opadająca na część twarzy grzywka dodaje fryzurze kobiecego uroku (Louis Vuitton) EAST NEWS/

Kobiecy pazur

Dość odważne upięcie z wysoko zaczesanych i natapirowanych włosów. Opadająca na część twarzy grzywka dodaje fryzurze kobiecego uroku (Louis Vuitton)

Więcej o: