Gwiazdy bez makijażu. Ich uroda broni się sama!

Gwiazdy pojawiające się na czerwonym dywanie wyglądają zawsze zjawiskowo, wręcz nieskazitelnie. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół dopracowany jest w każdym calu. Dziś jednak przedstawiamy wam galerię gwiazd, których uroda broni się sama, nawet bez fantastycznej charakteryzacji!
Beyonce Beyonce Fot. Eastnews

1.

Beyonce

Jessica Alba bez makijażu Jessica Alba bez makijażu Kolaz Lula.pl

2.

Jessica Alba jest kolejnym przykładem tego, że niektóre kobiety nie potrzebują kamuflażu. Aktorka ma 30 lat, ale z łatwością mogłaby się ubiegać o rolę nastolatki. Swą urodę najpewniej również zawdzięcza egzotycznej mieszance: ojcu z pochodzenia Meksykaninowi, mieszkającemu od zawsze w Kalifornii oraz matce, która ma francuskie i duńskie korzenie.

Megan Fox bez makijażu Megan Fox bez makijażu Kolaz Lula.pl

3.

Megan Fox.

Rosario Dawson bez makijażu Rosario Dawson bez makijażu Kolaz Lula.pl

4.

Rosario Dawson wygląda rewelacyjnie zarówno w makijaż jak i bez niego. Seksowna uwodzicielska, czy tajemnicza i urokliwa? Którą wersję wy wybieracie?

5.

Hilary Duff również jest przykładem tego, że pięknie można wyglądać również bez stylizacji, sukni, czy kosmetyków. Czasami to naturalność i dziewczęcy urok sprawiają, że wyglądamy najpiękniej.

Jessica Simpson w i bez makijażu Jessica Simpson w i bez makijażu Fot. Evan Agostini AP/East News

6.

Jessica Simpson zasłynęła w świecie showbiznesu jako gwiazda "o bardzo małym rozumku", ale za to nieprzeciętnej urodzie. I trzeba przyznać, że tego drugiego faktycznie trudno jej odmówić.

Kim Kardashian Kim Kardashian kolaz lula.pl

7.

Kim Kardashian w tym konkursie - zajęła według nas pierwsze miejsce!

Hilary Swank Hilary Swank WHITTLE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Whittle / Splash News

8.

Hilary Swank

Sharon Stone Sharon Stone SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

9.

Sharon Stone

Alessandra Amrosio Alessandra Amrosio MAVRIXONLINE.COM/EAST NEWS/MAVRIXONLINE.COM

10.

Modelka jest kolejną kobietą, która bez makijażu czuje się zupełnie swobodnie. Nie ma w tym nic dziwnego - jest w końcu piękną i zgrabną kobietą. Słusznie oceniała ją Tyra Banks. Alessandra bowiem nie jest dość nietypową pięknością. Jej twarz ma w sobie coś interesującego. W każdej stylizacji potrafi wyglądać inaczej.

Alessandra Ambrosio and her family at Mr. Bones Pumpkin Patch in Beverly Hills, California.  Pictured: Alessandra Ambrosio

Kate Beckinsale Kate Beckinsale WHITTLE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Whittle / Splash News

11.

Na co dzień, bez makijażu i w sportowej stylizacji właściwie trudno ją poznać. Trudno powiedzieć jednoznacznie jaki jest tego powód. Nie jest bowiem brzydką kobietą, a jej rysy twarzy są takie same. Coś jednak nie pasuje do znanej nam z ekranu aktorki. Czy nie odnosicie wrażenia, że bez makijażu - gwiazda wygląda zupełnie inaczej?

Plusem na pewno jest to, że sama Kate nie ma z tym problemu!

Anna Przybylska Anna Przybylska

12.

Ania Przybylska. W jej przypadku chcieliśmy zwrócić uwagę, jak może ewoluować naturalne piękno. Z dziewczynki o wielkich i trochę jeszcze przestraszonych oczach wyrosła pewna swojej kobiecości i piękna - kobieta. Nie musi nakładać ton makijażu, aby czuć się dobrze w swojej skórze.

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś kapif

13.

To, że Alicja Bachleda - Curuś jest piękną kobietą nie trzeba nikomu mówić. Kariera naszej polskiej aktorki wciąż się rozwija. Stała się jedną z najbardziej znanych Polek na całym świecie.

O jej niebywałej dziewczęcej urodzie rozwodzi się cały świat, w wielu rankinach przesłoniła nawet takie gwiazdy jak Scarlett Johansson, Jessike Biel, czy Naomi Watts.

Więcej o: