Słynne wielbicielki eyelinera - która używa go najlepiej?

Kreska na oku może mieć różne oblicza - które z nich preferujecie?
Słynne wielbicielki eyelinera Słynne wielbicielki eyelinera kolaż Lula.pl

Czarna kreska na powiece

Kreska na oku może mieć różne oblicza - które z nich preferujecie? Cienki malunek eyelinerem w płynie zakończonym na styl kociego oka? Klasyczną, miękką i elegancką kreskę zwężającą się ku wewnętrznej części twarzy? A może przerysowaną i grubą?

Zobaczcie wszystkie typy u znanych wielbicielek tego typu ozdabiania powiek i zdecydujcie który się Wam najbardziej podoba!

Amy Winehouse Amy Winehouse kolaż Lula.pl

Amy Winehouse

Pierwsze skojarzenie z kreską na oku? Oczywiście Amy Winehouse! Postanowiłyśmy ją umieścić w tym fotostory tylko ze względu na siłę oddziaływania jej wizerunku. Chyba już nikt nie zapadnie w pamięć tak masowo i intensywnie za pomocą makijażu.

Ze względu na szacunek do zmarłej piosenkarki, nie umieszczamy jej w sondażu. Jeśli jest Waszą faworytką, wpiszcie to w komentarzach.

Niżej najnowsze muzyczne wydanie artystki:

Dita von Teese Dita von Teese kolaż Lula.pl

Dita von Teese

Dita von Teese, podobnie jak Amy, uwielbia retro. Jej kreska jest jednak zdecydowanie bardziej "przyziemna". Królowa burleski wybiera zazwyczaj precyzyjne "kocie oko" narysowane eyelinerem.

Dla ciekawskich, występ tancerki w Nowym Orleanie:

Lana Del Rey Lana Del Rey kolaż Lula.pl

Lana Del Rey

Lana Del Rey to wielkie odkrycie, wielkie tajemnice i wielkie kontrowersje. Mimo to, jej styl inspiruje i zachwyca miliony. Proste retro objawiło się także zamiłowaniem do kresek na powiekach. Piosenkarka nie stawia zawsze na taki sam wizerunek - do sesji wybiera wersję grubszą, a na co dzień subtelniejszą, "kocią".

Niżej ostatni teledysk piosenkarki:

Evan Rachel Wood Evan Rachel Wood kolaż Lula.pl

Evan Rachel Wood

Evan Rachel Wood nie wygina aż tak wyraziście kreski w górę przy zewnętrznych kącikach oczu, za to potrafi bawić się nią w inny sposób. Poza klasycznym malunkiem powiek, można zobaczyć ją w nieco szalonej wersji na czerwony dywan. Podoba się Wam?

Na filmiku sesja i wywiad dla Nylon TV:

Victoria Beckham Victoria Beckham kolaż Lula.pl

Victoria Beckham

Victoria Beckham to klasa, elegancja i minimalizm w jednym, pewnie dlatego jej kreski są zawsze miękkie i ledwo zauważalne. Najczęściej występują w towarzystwie lekkiego smokey eyes.

Niżej część (dość starego) reality show Beckhamów:

Angelina Jolie Angelina Jolie kolaż Lula.pl

Angelina Jolie

Angelina Jolie, podobnie jak Victoria, wybiera zawsze klasyczny makijaż i unika przesady. Musimy jednak przyznać, że makijaż aktorki zdecydowanie bardziej przypadł nam do gustu - mniej tutaj rozmazania, dzięki czemu mamy wrażenie schludności, Wy też?

Niżej Brangelina na Złotych Globach 2012:

Więcej o: