Fryzury retro - gwiazdy je pokochały! Jak zrobić?

Gwiazdy uwielbiają retro!
Gwiazdy pokochały fryzury retro Gwiazdy pokochały fryzury retro kolaż Lula.pl

Gwiazdy uwielbiają retro!

Styl retro jest coraz bardziej popularny. Obecnie na każdym czerwonym dywanie można zobaczyć inspiracje z przeszłości. Dzisiaj skupiamy się na fryzurach, które zasiedliły serca większości fashionistek.

Zobaczcie jakie uczesania retro wybierają gwiazdy i jak je zrobić!

Dita Von Teese Dita Von Teese kolaż Lula.pl

Dita Von Teese

Niekwestionowaną królową stylu retro jest tancerka Dita Von Teese. Najczęściej można ją zobaczyć we włosach do ramion z przedziałkiem na boku i lokami od połowy długości. Czasem są to także krótsze fryzury pokręcone od nasady, albo wyprostowane z wywiniętymi końcówkami. Wszystko to bardzo eleganckie i stuprocentowo kobiece!

Gwen Stefani Gwen Stefani kolaż Lula.pl

Gwen Stefani

Wizerunek Gwen Stefani jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Piosenkarka i projektantka w jednym jest mu wierna od początku swojej kariery. Na jej ustach niemal zawsze gości czerwień, a na głowie platyna z fantazyjnym loczkiem lub wałeczkiem w stylu pin-up.

Lana Del Rey Lana Del Rey kolaż Lula.pl

Lana Del Rey

Lana Del Rey wyrasta na kolejną ikonę stylu retro. Jej znakiem rozpoznawczym, mimo krótko trwającej kariery, tuż za szeroko komentowanymi powiększonymi ustami, są piękne loki na długich włosach w kolorze średniego brązu.

Scarlett Johansson, Eva Rachel Wood, AnnaLynne McCord Scarlett Johansson, Eva Rachel Wood, AnnaLynne McCord kolaż Lula.pl

Scarlett Johansson, Evan Rachel Wood, AnnaLynne McCord

Poza gwiazdami wiernymi retro na co dzień, są także te, które wybierają go okazjonalnie i jest im w nim szalenie do twarzy. Scarlett Johansson co jakiś czas funduje sobie piękne loki, Evan Rachel Wood potrafi zaskoczyć fryzurą w stylu lat dwudziestych, a AnnaLynne McCord próbuje wizerunku w stylu starego Hollywood.

Napiszcie w komentarzach, która gwiazda prezentuje Waszym zdaniem najpiękniejsze fryzury i obejrzyjcie dwa instruktaże z uczesaniami retro w kolejnych slajdach.

Instruktaż - fryzura z wałeczkiem i siatką

Instruktaż - fale w stylu Marilyn Monroe

Więcej o: